Dzisiaj jest: 16 Lipiec 20203,519,716 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Walka o awans rozpoczęta!


MeczUnia Oświęcim - Hutnik Nowa Huta 2:5

Na tym meczu oficjalnie nie pojawili się kibice Hutnika. Przyczyną była decyzja policji o niewpuszczaniu kibiców przyjezdnych na stadion. Gospodarze przybyli w ok. 150 osób (10 Hejnał + 40 Ruch), pokazali oprawę - transparent "KSU TSH" z buldogiem na środku, do tego odpalili trochę piro.
huteusz, 12 sierpień 2017 22:50:24 0 Komentarzy ˇ 378 Czytań

Kolejna wizyta na Reymonta


KibiceWisła Kraków - Wisła Płock (PP) 2:1
Galeria: kliknij tutaj

Na meczu Pucharu Polski w sektorze gości pojawiło się 83 kibiców wspierających Petrochemię (w tym 32 Hutnik oraz 4 Stomil). Prowadzony jest sporadycznie doping, powieszone zostały również 2 flagi: "Kolorowe" oraz "Zawsze Trzeźwi". Gospodarze prowadzą przez większość meczu przeciętny doping. Pod względem kibicowskim ogólnie nudno. Na boisku niestety Płocczanie przegrywają tracąc dwie bramki z rzutów karnych.
huteusz, 12 sierpień 2017 22:49:00 0 Komentarzy ˇ 312 Czytań

Pozytywne zakończenie sezonu


MeczWiślanka Grabie - Hutnik Nowa Huta 0:4
Galeria: kliknij tutaj

Na ten mecz dzięki MPK, PKP oraz samochodom dotarło około 20 kibiców Hutnika. Od czasu do czasu prowadzony był doping. Jeżeli chodzi o kibiców miejscowych, to przybyło ich kilkudziesięciu, co ciekawe spora grupa starszych osób nosiła szaliki klubowe. Jak to zwykle bywa na wyjazdach tego typu, mają miejsce dość oryginalne zdarzenia. Głównym bohaterem początku meczu był pies który regularnie wbiegał na boisko, po jakimś czasie został jednak uspokojony. Kolejną dość specyficzną rzeczą jest to że w Grabiach w przerwie meczu na boisku grają w piłkę miejscowe dzieci, uwagę zwracają również miejscowe służby porządkowe spożywające ukradkiem piwo w kasie klubowej o wyglądzie osiedlowego śmietnika. Na boisku, mimo monotonnego początku spotkania Hutnicy pokonują miejscową drużynę aż 0:4. Hutnik po tym meczu kończy sezon na 3 pozycji. Z jednej strony pozycji wysokiej, z drugiej zaś niezadowalającej. Miejmy nadzieję, że w przyszłym sezonie piłkarze wywalczą miejsce w wyższej lidze.
huteusz, 17 czerwiec 2017 21:15:43 0 Komentarzy ˇ 370 Czytań

Powtórka z Grębałowa


MeczHutnik Kraków - Sosnowianka Stanisław Dolny 2:0
Galeria: kliknij tutaj

Ostatni mecz rozgrywany przez Hutnika, jako gospodarza odbył się wyjątkowo na stadionie Grębałowianki. Przyczyną było to, że Suche Stawy służą obecnie jako baza treningowa na Euro U21. Na stadion przybyło ok 200 widzów, uformował się ok 40-osobowy młynek który prowadził doping przez część meczu. Na meczu było obecnych 13 fanatyków 1. FC Magdeburg którym serdecznie dziękujemy za wsparcie! Jeżeli chodzi o doping, nie zabrakło pozdrowień dla zaprzyjaźnionego klubu, oraz nieco innych pozdrowień dla Madejskiego. Na boisku, po dość monotonnym spotkaniu Hutnicy wygrywają 2:0.
huteusz, 11 czerwiec 2017 22:24:42 0 Komentarzy ˇ 420 Czytań

Pogrom w Piaskach Wielkich


MeczOrzeł Piaski Wielkie - Hutnik Kraków 0:7
Galeria: kliknij tutaj

Na ten nieodległy wyjazd dotarło na własna rękę około 20 kibiców Hutnika, którzy zasiedli rozproszeni na całym stadionie. Poza kilkoma spontanicznymi okrzykami pod względem kibicowskim nic ciekawego się nie działo. Mecze wyjazdowe tego typu często obfitują w specyfikę. Tym razem wyróżnić można mieszkańca domu znajdującego się przy stadionie, który na krzesełku, w cieniu oglądał sobie całość spotkania. Interesujący był również styl wypowiedzi spikera, który często stwierdzał że "resztę powie potem".
Na boisku Hutnicy zdeklasowali rywali wygrywając aż 7:0. Strzelcem trzech bramek był Sobala. Gra była bardzo dynamiczna, a gole zdobyte w świetnym stylu. Mecze tego typu są doskonałym przykładem, że miejsce Hutnika jest w wyższych ligach.
huteusz, 03 czerwiec 2017 20:22:55 0 Komentarzy ˇ 428 Czytań

Egzotyczny remis


MeczMichałowianka Michałowice - Hutnik Kraków 1:1
Galeria: kliknij tutaj

W środowe popołudnie rozegrany został zaległy mecz Hutnika z Michałowianką. Do Michałowic przybyło ok 40 fanów Hutnika, na stadionie była również podobna ilość miejscowych. Była to głównie młodzież, sporo dziewczyn i dziadki, u pojedynczych osób widoczne były barwy krakowskiej Wisły. Pod względem kibicowskim nie działo się jednak nic ciekawego, poza pojedynczymi wymianami zdań z lokalnymi fanami piłki kopanej. Na uwagę zasługuje wybitnie nietypowa konstrukcja stadionu gospodarzy - trybuna znajduje się pod lasem, na kilkumetrowej skarpie, a wokół boiska pełno jest różnych krzaków. Kilkukrotnie w trakcie meczu można było zobaczyć rowerzystów przejeżdżających ścieżką tuż nad trybuną - całość najlepiej oddają zdjęcia w galerii.
Jeżeli chodzi o wydarzenia na boisku, to Hutnik niestety traci bramkę w pierwszej połowie. W drugiej połowie gra ze strony nowohucian była o wiele lepsza, udało się wyrównać. Padła nawet druga bramka dla Biało-Błękitno-Niebieskich, sędzia jednak jej nie uznał. Gospodarze końcówkę meczu rozegrali w osłabieniu - jeden z zawodników otrzymał czerwoną kartkę. Końcówka była dość emocjonująca, pełno było akcji z obu stron. Zawodnicy Hutnika, mimo iż tworzyli więcej okazji, mieli problem z przedarciem się przez murującą Michałowiankę, brakowało też szczęścia. Mecz zakończył się jednobramkowym remisem.
huteusz, 31 maj 2017 22:03:08 0 Komentarzy ˇ 393 Czytań

Dużo szczęścia z TS-em


MeczHutnik Nowa Huta - TS Węgrzce 2:1
Galeria: kliknij tutaj

Kolejny mecz na Suchych Stawach rozegrany o relatywnie wczesnej godzinie, nie przyciągnął na Suche Stawy licznej publiczności. Pod względami kibicowskimi nie działo się oczywiście nic szczególnego, aczkolwiek emocje boiskowe przełożyły się na spontaniczny tzw. sportowy doping. Jeżeli chodzi o sam przebieg meczu, w pierwszej połowie została podyktowana jedenastka dla Hutników która nie została wykorzystana. Później na prowadzenie wyszli goście, Pierwsza część spotkania byłą w wykonaniu nowohucian dość ospała. Hutnikom udało się jednak wyrównać w drugiej połowie. Bramkę decydującą o zwycięstwie Hutnika zdobył jeden z zawodników... TS Węgrzce, podając piłkę do bramkarza. Bramkarz z kolei minął się z piłką, która później wtoczyła się do siatki. Ostatnie minuty spotkania to dość sporo walki z obu stron, na szczęście jednak Hutnicy wyszli z tego spotkania dzięki dość dużej dawce szczęścia zwycięsko.
huteusz, 27 maj 2017 17:15:56 0 Komentarzy ˇ 385 Czytań

Szybkie zwycięstwo


MeczHutnik Nowa Huta - Pcimianka Pcim 8:2
Galeria: kliknij tutaj

Mecz z Pcimianką rozegrany został na Suchych Stawach w sobotę o godzinie 11:00 na wniosek gości. Niestety taka decyzja, w połączeniu z małą atrakcyjnością sportową rywala przyczyniła się do faktu że ogólna frekwencja na tym meczu wynosiła ok. 150 kibiców. Na trybunach nic ciekawego, poza standardowym nowohuckim komentarzem meczowym. Jeżeli chodzi o boisko, to Hutnicy rozgromili gości aż 8:2. Warto wyróżnić Sobalę który zdobył 4 bramki. Dwie bramki dla HKSów padły z rzutów karnych. Hutnicy mogliby wygrać ten mecz zdecydowanie wyżej, mogli też nie utracić dwóch bramek, pytanie - po co? Kolejne trzy punkty zostają doliczone dla Nowohucian, i to jest najważniejsze.
huteusz, 20 maj 2017 14:11:50 0 Komentarzy ˇ 433 Czytań

Walka do końca!


MeczHutnik Kraków - Unia Oświęcim 2:2
Galeria: kliknij tutaj

Na bardzo ciekawy pod względem kibicowskim mecz w młynie Hutnika stanęło około 150 osób. Na płocie oprócz flag, powieszony został transparent "PDW - Wojtek, Darek". Przez całość spotkania prowadzony był dość dobry doping. Około 15 minut po pierwszym gwizdku sędziego na stadion dotarli również kibice z Oświęcimia - liczba którą podają to 177, w tym 23 Hejnał Kęty i 20 Ruch Chorzów. Mieli oni ze sobą kilka flag, dopingowali przez całe spotkanie, kilkukrotnie byli słyszalni w młynie HKSu. W drugiej połowie kibice Hutnika zaprezentowali oprawę, która powstała przy współpracy GT'02 oraz młodzieży: transparent "Ultras Hutnik" z czaszką, flagi na kijach oraz sporo piro. Jeżeli chodzi o samo spotkanie, to niestety Hutnicy w pierwszych minutach spotkania stracili bramkę, potem strata została powiększona po golu Oświęcimian z rzutu karnego. Sytuacja taka utrzymywała się do końcówki spotkania, w której Hutnicy brawurowo wywalczyli remis. Mimo straconych punktów, warto było przeżyć ostatnie 10 minut meczu - radość jaka zapanowała po wyrównującej bramce trudna jest do wyrażenia słowami.
huteusz, 13 maj 2017 21:57:30 0 Komentarzy ˇ 403 Czytań

Sądeckie przygody


KibiceSandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn 2:1
Galeria: kliknij tutaj

Relacja niebawem
huteusz, 07 maj 2017 01:14:54 0 Komentarzy ˇ 369 Czytań

Strata ważnych punktów


MeczHutnik Kraków - Dalin Myślenice 0:0
Galeria: kliknij tutaj

Na ligowe spotkanie przy Suchych Stawach przybyło ok. 300 kibiców Hutnika. Nie był prowadzony zorganizowany doping, na płocie powieszono jedną flagę Nowa Huta w barwach Polski. Na trybunach obecnych również było 4 fanów 1.FC Magdeburg, którym serdecznie dziękujemy za wsparcie. Mecz skończył się bezbramkowym remisem, gra była dość wyrównana, z minimalna przewagą Biało-Błękitno-Niebieskich. Goście wyraźnie grali jakby był to mecz "o wszystko", co w połączeniu z ignorancją sędziów, czy grą na czas w końcówce spotkania umożliwiło im utrzymanie wyniku. Obydwie drużyny co chwila przeprowadzały akcje, gra była bardzo dynamiczna. Obrona Myśleniczan była bardzo skuteczna. W 85 minucie po uderzeniu jednego z zawodników Dalinu, piłka trafiła w poprzeczkę - była to najgroźniejsza dla Hutników sytuacja w całym spotkaniu.
huteusz, 03 maj 2017 20:12:18 0 Komentarzy ˇ 379 Czytań

Strona 7 z 183 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice