Dzisiaj jest: 09 Kwiecień 20203,471,875 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
BEZ KOMENTARZA!


KibiceW przyszlym sezonie na stadionie Hutnika mecze bedzie rozgrywac drużyna Wisły i Cracovii. W zamian za to, obydwa kluby za własne pieniądze mają zafundować "wielki" remont - zainstalowanie oświetlenia, które wcześniej znajdowało się przy ulicy Kałuży (używane - Cracovia idzie na łatwizne, i nie wydaje ANI GROSZA na remont), podgrzewaną murawę oraz dodatkowe pięć tysięcy krzesełek. Co ciekawe, nagle zarząd miasta nie widzi problemu w zwykłym oświetleniu. Gdy Hutnik miał pieniądze przeznaczone na oświetlenie, konserwator zabytków na oświetlenie zgodzić się nie chciał. I to ma być przypadek?
Ostateczna decyzja o tym, zapadła dzisiejszego dnia. Rozmowy trwały tylko 20 minut.
Zarząd Hutnika nie podjął jeszcze decyzji na ten temat. Prezes zadeklarował chęć konsultacji pomysłu z kibicami Hutnika. Niestety, znając rzeczywistość, sprawa skończy się na tym, co ustalono na zebraniu.
Trudno zachować neutralność, mimo iż zapewne tego od nas wymagają czytelnicy. Jako redaktor Hutnik.org myślę że dodatkowe komentarze są zbyteczne. Każdy może przeanalizować treść newsa i wyciągnąć jednoznaczne wnioski.
huteusz, 28 październik 2008 21:19:18 2 Komentarzy ˇ 1927 Czytań


Komentarze


marker dnia 30 październik 2008 20:43:14

nie jest to rosadny pomysl aby wisla i cracovia graly na tym stadionie.nawet jak wyremontuja to po pierwszym meczu zdemoluja bo nie poszanuja bo nie ich zamkna stadion a gdzie zagra wtedy nasz hutniczek . moze lepiej odrazu zorganizowac trojmecz kibicow bez udzialu policji bedzie ciekawiej
buli78 dnia 01 listopad 2008 09:58:49

Hehe to jest absurd nic nam nie pozostanie jak krojic psiarnie i zydow choc ciekawe czy oni beda tu przychodzic?Pozdro dla wszystkich ze starej brygadysmiley:
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice