Dzisiaj jest: 06 Kwiecień 20203,469,973 Unikalnych wizyt

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Hutnik - Sandecja 1:1

ArchiwumTp był bardzo przyciągający ludzi mecz. Nawet w śródmieściu gadano o sandecji , chodzili ludzie w pasiastych koszulkach. Za mną w tramwaju jechalo dwóch typków i szukali stadionu, oraz dziwnie patrzyli się jak wsiadł ktoś w koszulce Nowa hutA hooligans. Co ciekawe policji 0 !!!! (na początku). Wchodzę na stadion a tam już dosyć sporo ludzi. Na płocie zawisły NOWA HUTA (debiut) i Na Zawsze Hutnik. Dodatkowo zawisł dywanik z szalików Cracovii Korony i Lecha. Chwilę przed rozpoczęciem meczu na stadion weszła grupka Cracovii. Małe przepychanki słowne , oraz wybieg na ich spotkanie. Potem się uspokoiło i spalono szaliki. Potem oprawa. Na dole błyskające fajerwerki , połowa w rękach ma materiał w barwach Hutnika , a ci co byli na górze flagi i transparenty. Przed końcem 1 połowy częsc rozwalila plot i wybiegli przez murawe pod sektor Sandecji. Ciekawe , ale doping był taki , ze ciągle mam wrażenie , że to była Korona Kielce . Niestety w tym czasie przegrywamy 0:0. W połowie przerwy paru gości wybiegło , zapaliło race i rzucilo w Sandecję. Potem jeszcze na naszym sektorze były drobne fajerwerki i serpentyny. Przez chyba 10 minut na okrągło śpiewano na okrągło hej hutnik goool.A potem gol dla naas - jaka na stadionie była euforia! tego się nie da opisać. Mecz był warty oglądniencia !!!

huteusz, 20 styczeń 2007 21:35:08 0 Komentarzy ˇ 1523 Czytań