Dzisiaj jest: 09 Kwiecień 20203,471,224 Unikalnych wizyt

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Hutnik - Avia 2:0

93' Koniec zawodów!!! Przynajmniej do jutra Nowa Huta, może szczycić się posiadaniem pozycji lidera!!!
92' Z wolnego uderzył Misztal, ale piłka minęła nie tylko mur, także bramkę Sotnickiego
92' Wiącek faulowany 20 metrów od bramki Sotnickiego
89' Kolejne próby Avii są już chaotyczne. Sprowadzają się głównie do długich wrzutek w okolice naszego pola karnego
89' Kibice mogą teraz pożegnać owacją strzelca bramki - Kępę. Zmienił go Obierak
88' Kolejne ofiarne interwencje hutników. Tym razem zwijają się Błachaczi Kaczor - zapewniamy, że nie są to z ich strony symulacje
87' Zamieszanie przed hutniczym polem karnym. W jego efekcie przez chwilę na murawie leżeli Wasilewski i Kaczor
85' Pranagala zmienia w Avii Pozniak
83' Avia uparcie dąży do zdobycia kontakowej bramki. ale przy takiej walce, jaką w końcówce przentują hutnicy nie musimy chyba obawiać się o wynik
81' Zamieszanie w hutniczym polu karnym. Zgranie piłki do środka, efektownie skierował ją w stronę bramki Cyranowski, ale wspaniałym refleksem popisał się Soto
79' Rzut wolny wykonywał Antas. Do główki doszedł Czajka, ale nie zdołał przerzucić piłki nad czujnym Giereszem
76' Po rzucie rożnym Sotnicki za krótko wybija piłkę, na strzał momentalnie decyduje się Wiącek, ale zmierzającą w okienko piłkę fantastycznie wybija Pazdan
76' Prostopadła piłka w nasze pole karne, jednak przytomnie zachował się Pzdan wybijając piłkę na róg
75' Już po chwili jednak nasz obrońca widowiskowym wślizgiem powstrzymuje rajd rywala
74' Czajka ogląda żółtą kartkę za faul na rywalu
73' Wspaniała reakcja publiczności na bramkę. Spora część stadionu skanduje: II liga, II liga - HaKaeS!!!
72' Sotnicki pewnie wyłapuje centrę Cyranowskiego z rzutu wolnego
70' GOOOOLLLL!!!! 2:0 dla hutników. Wasilewski dośrodkował z rzutu rożnego, piłkę trącił Pasionek i ta nad bramkarzem wpadła do siatki!!!
68' Antas dośrodkował miękko z wolnego, do piłki w trudnej sytuacji doszedł Pazdan, ale jego główka minimalnie minęła słupek bramki Gieresza
67' Po rzucie rożnym groźnie główkuje bardzo aktywny Wiącek. Na szczęście strzał pomocnika gości jest niecelny
66' Garzeł na spółkę z Pasionkiem rozbijają atak gości
65' Groźny strzał Mazurka z dystansu. Piłka przelatuje obok bramki Sotnickiego
64' Czajka zmiena na placu gry Dziadzia
62' Avia powoli dochodzi jednak do głosu. Strzał Wiącka z 25 metrów odbija się od Świerczyńskiego
60' Drugi w krótkim odstępie czasu rzut rożny dla Avii. Na szczęście nie przynosi zagrożenia dla bramki Sotnickiego
59' Kaczor przechwytuje piłkę w środku pola inicjując kontrę, ale hutnicy niedokładnie rozgrywają piłkę
59' Garzeł efektownie wybija centrę jednego z rywali
57' Także trener Avii dokonuje zmiany. Mazurek zmienia Orzędowskiego
56' Piotr Antas zmienia Daniela Jarosza
55' Na boisku bardzo dużo walki. Hutnik nie powtarza błędów z pierwszej odsłony i nie pozwala rywalowi na najmniejszą swobodę przy rozgrywaniu piłki
53' Ponownie wolny i ponownie Wasilewski - tym razem piłka trafia wprost do rąk Gieresza
53' Wiącek efektownie uderzył z przewrotki, ale strzał trafił w Garzełą
52 ' Pierwszy atak Avii w tej części gry powstrzymuje Dziadzio
50' Rzut wolny spod linii autowej. Wykonawcą oczywiście Wasilewski. Bardzo mcno zakręcił piłkę i Gieresz zdołał ją wyłapać dopiero na raty
50' Bednaruk ostrym faulem powstrzymuje Kępę. Goście mają ogromne problemy z powstrzymaniem naszego pomocnika
48' Kępa sam wywalczył sobie piłkę, uciekł obrońcy i oddał mocny strzał z ponad 20 metrów. Piłka przeszła niestety obok bramki gości
48' Dośrodkowanie Jarosza zostaje wybite na przedpole. Hutnicy przejmują piłkę i budują atak pozycyjny, ale nie są w stanie dojść do pozycji strzeleckiej
47' Wysoko zastosowany pressing hutników przynosi efekt w postaci rogu
46' Na początek dynamiczny rajd Cyranowskiego powstrzymany efektownym wślizgiem przez wracającego Kępę
46' Druga połowa rozpoczęta
46' Pierwszą połowę kończy niecelny strzał Wiącka. Hutnik prowadzi jedną bramką, ale rywalom nie zabrakło wcale szans na wyrównanie
45' W środku pola popis Tadka Kaczora. Kilka kolejnych efektownych zagrań i kilku rywali położonych na murawę przy próbach interwencji
43' Piłka ląduje w bramce Hutnika, ale w momencie strzału jeden z rywali sfaulował Sotnickiego, co zauważył arbiter
41' Dwukrotnie groźnie dośrodkował Czepiński, Za pierwszym razem piłkę wybił Pasionek, za drugim sytuację wyjaśnił Pazdan
38' Dziadzio świetnie wprowadził się na boisko. Kolejny raz przeprowadził efektowną akcję prawą stroną
37' Arbiter karze Wasilewskiego żółtą kartką za niesportowe zachowanie
33' Kapitalna, szybka, kombinacyjna akcja w trójkącie Jarosz, Dziadzio, Wasilewski. Do strzału zdołał dojść Dziadzio, ale z kilku metrów spudłował
31' HKS wyprowadza kontrę. Wasilewski dochodzi do pozycji strzałowej, której nie ma prawa zmarnować, ale jednak czyni to, przenosząc futbolówkę nad poprzeczką
30' Atomowe uderzenie Misztala z wolnego ugrzęzło w murze
28' Rysuje się przewaga gości. Avia dłużej utrzymuje się przy piłce, a Hutnikowi nie wychodzą próby kontrataków
25' Bramkarz Avii bardzo pewnie wyłapuje dośrodkowanie Jarosza z rzutu rożnego
24' Piłkę na 30 metrze wywalczył Wasilewski. Podciągnął parę metrów i oddał groźny strzał po ziemi. Gieresz był jednk czujny w tej sytuacji
23' Pierwsza wymuszona zmiana w Hutniku. Schodzi utykający Piotrowicz, a na murawie pojawia się Dziadzio
20' Wasyl wraca do gry. Na boisku obserwujemy zaciętą walkę i wysokie tempo. Goście bardzo ambitnie dążą do wyrównania
20' Z boiska schodzi na moment Wasilewski, który w starciu z rywalem został trafiony w głowę
19' Groźny strzał rywali z ponad 25 metrów. Sotnicki nie zaryzykował łapanie mokrej piłki i odbił ją przed siebie - na szczęście bez groźnych konsekwencji
18' Czepiński próbuje centry z prawej strony, ale bardzo czujnie zachował się Pazdan wybijając piłkę
16' Dośrodkowanie w pole karne gdzie do piłki zdołał dojść Pranagal, ale naciskany przez Garzeła oddał bardzo słaby strzał
15' Długa piłka w pole karne świdniczan, w narożniku pola karnego Jarosz uderza z pierwszej piłki, ale trafia w boczną siatkę
10' Szewc wygrywa pojedynek powietrzny z Pasionkiem i będąc sam na sam z Sotnickim strzela mierząc w długi róg.Myli się o metr.
08' Rzut wolny z lewej strony w pole karne Hutnika leci centra. Pewni piłkę chwyta Sotnicki
05' GOL!Rzut rożny Wasilewskiego, zbyt krótko wybili obrońcy Avii, na 20 metrze do piłki dopada Kępa i uderza z pierwszej piłki.Zasłąnięty bramkarz nie miał szans.
04' Strzał Piotrowicza z lini 16 metrów został zablokowany przez obrońców.
02' Wymiana piłki "z klepki" w Hutniku, kończy się faulem w środku pola na Wasilewskim
01' Obie drużyny zaczęły nerwowo, ale częściej piłka krąży wokół 16-tki Hutnika
01' Grający na niebiesko Hutnicy rozpoczęli, Goście ze świdnika występują na białoPrzegrana W Krakowie

Niepowodzeniem zakończył się występ piłkarzy Avii przeciwko Hutnikowi Kraków na Suchych Stawach. Świdniczanie ulegli hutnikom 0:2 (0:1). W 5' prowadzenie dla krakowian uzyskał strzałem zza pola karnego Kępa, podwyższył po przerwie w 70' Pasionek, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego. Avia zagrała ambitnie i miała kilka okazji do zdobycia chociaż honorowego trafienia, jednak to gospodarze potrafili wykorzystać stworzone przez siebie sytuacje i zrewanżowali się żółto-niebieskim za dwie porażki w poprzednim sezonie.
Avia: Gieresz - Cyranowski, Bednaruk, Czepiński, Orzędowski (57' Mazurek), Misztal, Wiącek, Dziewulski, Lenart, Pranagal (85' Poźniak), Szewc

zrodlo: aviaswidnik.com Hutnik Kraków - Avia Świdnik 2:0

W wyjazdowym spotkaniu piłkarze Avii Świdnik przegrali z Hutnikiem Kraków 2:0. Bramki dla gospodarzy zdobyli: Kępa 5' i Pasionek 70'. Skład Avii: Gieresz, Cyranowski, Bednaruk, Czepiński, Orzędowski (Mazurek 57'), Misztal, Wącek, Dziewulski, Lenart, Pranagal (Pozniak 85'), Szewc

zrodlo: aviaswidnik.54.plHutnik Kraków : Avia Świdnik - Hutnik w fotelu lidera

Hutnik Kraków : Avia Świdnik 2:0 (1:0)
‘5 Kępa, ’70 Pasionek

Hutnik: Sotnicki, Błachacz, Pasionek, Garzeł, Pazdan, Świerczyński, Piotrowicz ( ‘23 Dziadzio, ’64 Czajka), Kaczor, Kępa ( ‘89 Obierak), Wasilewski, Jarosz ( ‘56 Antas)

Avia: Gieresz, Cyranowski, Bednaruk, Czepiński, Orzędowski ( ‘57 Mazurek), Misztal, Wiącek, Dziewulski, Lenart, Pranagal ( ’85 Pozniak), Szewc

Żółte kartki: Czajka, Wasilewski

Sędzia główny: GREŃ Rafał

Autor: HDS www.hutnik-krakow.pl III liga. Hutnik Kraków wciąż wygrywa, Kolejarz Stróże i Górnik Wieliczka tracą punkty. A Motor Lublin nadal prowadzi.

Tym razem hutnicy uporali się z Avią Świdnik, odnosząc piąte zwycięstwo przed własną publicznością w tym sezonie.

Kibice Hutnika mieli zapewne w pamięci mecz sprzed niespełna roku, kiedy to na zakończenie rundy jesiennej hutnicy przegrali z Avią 0:2. Tym razem już w 5. min wszystkie obawy i złe wspomnienia poszły w niepamięć. Rzut rożny egzekwował Paweł Wasilewski, obrońcy Avii wybili piłkę, ale dopadł do niej Paweł Kępa i silnym strzałem z prawego narożnika pola karnego nie dał szans zasłoniętemu Łukaszowi Giereszowi.

Od tej chwili goście przejęli inicjatywę, choć jednak gra przez większość czasu toczyła się na połowie hutników, to niewiele z tego wynikała. Świdniczanie mieli przewagę, ale nie potrafili zagrozić bramce Waldemara Sotnickiego. Nie dochodzili do pozycji strzałowych, a jeśli już strzelali to niecelnie. Za to Hutnik miał sytuacje do podwyższenia prowadzenia. Najlepszą zmarnował w 31. min. Wasilewski, który po świetnym, długim podaniu Daniela Jarosza znalazł się w sytuacji sam na sam z Giereszem, strzelił jednak metr nad bramką.

Po przerwie nadal inicjatywa należała do gości. Groźnie pod bramką hutników było za sprawą Łukasza Misztala i Rafał Wiącka, który dwukrotnie, strzelając głową, próbował zaskoczyć Sotnickiego. Nieporadność Avii w akcjach ofensywnych została skarcona, bo Hutnik grał tego dnia mądrze i konsekwentnie, przede wszystkim skutecznie. W 70. min piłkę z rzutu rożnego znów zagrywał Wasilewski, dośrodkował na wbiegającego na krótki słupek Marcina Pasionka, ten trącił tylko futbolówkę, ta przeleciała nad Giereszem i ku zdziwieniu jego samego i świdnickich defensorów wpadła do siatki.

Mimo naporu gości hutnikom udało dowieźć się do końca korzystny rezultat. Po strzale Wiącka piłkę z linii bramkowej wybijał Michał Pazdan, a Sotnicki wykazał się nie lada refleksem, broniąc strzału Sylwestra Cyrankowskiego z 4 metrów.

- Mamy trzy punkty, jesteśmy niepokonani na własnym boisku, aby było tak do końca - podsumował mecz trener Hutnika Ryszard Kruk.

Hutnik Kraków - Avia Świdnik 2:0 (1:0)

Bramki: Kępa (5.). Pasionek (70.).

Hutnik: Sotnicki - Błachacz, Pasionek, Garzeł, Pazdan - Piotrowicz (23. Dziadzio, 64. Czajka Ż), Świerczyński, Kaczor, Kępa (89. Obierak) - Wasilewski Ż, Jarosz (55. Antas).

Avia: Gieresz - Cyrankowski, Bednaruk, Czepiński, Misztal - Orzędowski (57. Mazurek), Wiącek, Dziewulski, Lenart (72. Rusiecki) - Pranagal (85. Pozniak), Szewc.

Sędziował: Rafał Greń (Rzeszów). Widzów: 700.

zrodlo: gazeta.pl
Konsekwentnie w górę! Hutnicy wygrywają z Avią Świdnik i... niesprawiedliwym sędzią

Kibice na Suchych Stawach po raz kolejny zobaczyli w akcji waleczne serca hutników i trzy punkty, które do niedzieli dawały Hutnikowi miejsce lidera tabeli. Podopieczni Ryszarda Kruka walczyli na swoim stadionie nie tylko z Avią Świdnik, ale i z arbitrem głównym meczu, który żeby nie napisać wprost, że „drukował” mecz, to był potwornie niesprawiedliwy dla hutników. „Napoczęcie” Świdniczan nastąpiło dość szybko. W 5. min gry Paweł Kępa precyzyjnym strzałem zdobył prowadzenie dla Hutnika. Mocny i celny strzał Kępy uspokoił nieco grę hutników i dawał okazję do kolejnych ataków. Przed szansą podwyższenia wyniku meczu stanął m.in. Wasilewski, którego z trybun oglądał ojciec i brat Marcin, wychowanek Hutnika, piłkarz Lecha Poznań i reprezentacji kraju.

Jednak następny gol padł w drugiej połowie meczu. Więcej z gry mieli goście. Groźnie atakowali, a hutnicy mądrze i co najważniejsze skutecznie się bronili. W 70. min gry rzut rożny wybijał Wasilewski. Mocno zakręcił piłkę, w polu karnym przyłożył do niej nogę kapitan hutników Marcin Pasionek i było 2:0 dla Hutnika. Ten rezultat hutnicy dowieźli do końca meczu i awansowali w tabeli na fotel lidera (Motor i Kolejarz grają w niedzielę).

Za tydzień (już w piątek) hutnicy wyjeżdżają do Wieliczki na mecz z Górnikiem. Będzie to mecz z drużyną, którą prowadzi trener Robert Kasperczyk, a w pomocy gra uciekinier z Nowej Huty – Krzysztof Lipecki. Później na zakończenie rundy jesiennej na Suchych Stawach małe derby Krakowa – hutnicy zagrają z rezerwami Wisły Kraków. Do zdobycia jest 6 punktów i chyba Hutnik zagra o pełną stawkę...

huteusz, 21 styczeń 2007 09:34:35 0 Komentarzy ˇ 1136 Czytań