Dzisiaj jest: 28 Listopad 20203,623,491 Unikalnych wizyt

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Hutnik - Stal Sanok 1:0

ArchiwumRELACJA LIVE
93' Taka walka musiała zostać nagrodzona.Osttni gwizdek.Wicelider pochodzi z Nowej Huty!
92' Kolejna 100% sytuacja Dutki.Niestety znów młody napastnik się nie odblokował
90 ' Hutnicy walczą.Raz oni faulują, raz są faulowani.Brawa za zaangażowanie
89' Koleja desperacka wrzutka w pole karne nowohuckiej drużyny i kolejny raz góą Sotnicki
85' Kontratak Hutnika, środkiem pędzi Piotrowicz, dostrzega Dutkę, ale strzał młodego napastnika Hutnika blokuje obrońca
85' Kępa opuszcza boisko żegnany brawami, jego miejsce zajmuje Obierak
83' Wyrównała się gra. Mecz toczy się w środku pola
76' Dutka zastępuje walecznego dziś Wasilewskiego.
76' Dwukrotnie z pierwszej piłki zza 16 uderza Kepa.Pierwsze-lepsze-uderzenie blokują ofiarnie obrońcy, drugie jest niecelne
74' Czajka wchodzi za zmęczonego Dziadzio
69' Seria ataków na bramkę Hutnika.Stal nie potrafi jednak oddać celnego uderzenia na bramkę SOtnickiego
66' Z rzutu wolnego uderza Wasilewski.Włożył w to uderzenie jednak za dużo siły, a za mało pomyślunku
63' Wymiana piłki w trójkącie Kaczor-Wasilewski-Jarosz za szybka dla obrońców.W efekcie Jarosz jest sam na sam z bramkarzem, któy wychodzi zwycięsko z tego pojedynku
63' Jarosz dośrodkowuje z rzutu wolnego, piłki nie sięgnął w polu karnym Kaczor
58' ZMiana w drużynie gości.Jęczkowski za Okasa, któy nie radził sobie zupełnie z Pawlem Kępą
55' Nerwowo na boisku.Mnożą się faule, których nie dostrzega sędzia Borski.
54' Kosiba zastępuje Grybosia w drużynie gości
54' Prostopadle Piotrowicz do Kępy, "Kempes" na minimalnym spalonym
50' Okas kolejny raz nie może w ramach przepisów zatrzymać szarży Kępy.Żółta kartka
50' Zmiana w drużynie gości."Dziękujemy za grę Sawickiemu, a witamy na placu gry Pańko"
48' Kolejny wygrany pojedynek główkowy przez rywala w polu karnym Hutnika.Na szczęście kolejny raz pewnie broni Sotnicki
46' Obie drużyny przystępują do drugiej połowy bez zmian
45' Koniec pierwszej połowy meczu.
42' Zmiana w Stali.Badowicz zastępuje Suharę
39' Zmiana w zespole Hutnika.Za Świerczyńskiego wchodzi Piotrowicz
37' Szarżującego ze środka pola Kaczora fauluje Gawłowicz.Nieprzepisowo i został ukarany żółtą kartką
34' Efektowny rajd Jarosza, mija jak tyczki rywali i strzela z 16 metrów, myli się o niecały metr
32' Kontratak Hutnika.Jarosz prostopadle puszcza w bój Wasilewskiego, który mija bramkarza i uderza zbyt lekko z lini bramkowej piłke wybija obrońca
29' Nerwowość na boisku udziela się trenerowi gości, protestującego coacha uciszają kibice Hutnika "to nie Legia, to Hutnik"
25' Po kontrowersyjnym spalonym protestującego Wasilewskiego sędzia ukarał żółtą kartką
24' Strzał z wolnego z 20 metrów Kuzickiego broni Soto
23' Strata w środku pola Świerczyńskiego, groźny kontratak zatrzymuje faulem Kaczor
19' Brutalny faul na pędzącym z piłką Pawle Kępie.Żółtą kartką ukarany został zawodnik gości, któego numer jest zupełnie niewidoczny
16' Zarysowuje się przewaga rywali, gra toczy się w odległości 25 metrów od bramki HKSu
12' Nikody uderza zza 16 prosto w Sotnickiego.
7' Rzut wolny i z lewej stronyw pole karne Hutnika dośrodkowuje Stal, uderzenie głową przechodzi nad bramką Sotnickiego
4' GOL!GOL!GOL!Po akcji prawą stroną Dziadzio oddaje piłkę do Jarosza, ten podaje do Wasyla, który oddje na 20 metr.Z pierwszej piłki zewnętrzną częścią stopy uderza Kaczor!1:0 dla Hutnika!
2' Na lewej stronie zwodzi rywala Kępa tak dynamicznie, że aż unosi się dym znad linie bocznej.SPrytne prostopadłe zagranie pomocnika Hutnika, przecina jeden z obrońców
1' Z większym animuszem rozpoczęli goście.Dwie groźne centry w pole karne nowohucian wyłapuje Sotnicki
1' Hutnicy występują na niebiesko, Stal Sanok na biało-czerwono.Zaczynają "hutnicy"

Nie wszystkim udało się jeszcze wejść dobrze na stadion, a podopieczni Ryszarda Kruka wygrywali już 1:0 w zaległym meczu ze Stalą Sanok. Z dobrych dwudziestu metrów Tadek Kaczor przymierzył w światło bramki i hutnicy zdobyli prowadzenie, którego nie oddali już do końca meczu. A tak się złożyło, że w zasadzie z gry więcej mieli goście z Sanoka niż gospodarze. Wyraźnie zaznaczyła się przewaga gości, którym równie widocznie pomagał arbiter spotkania. Dość słabo wypadła środkowa linia hutników – jeszcze w pierwszej połowie niepewnego Świerczyńskiego zmienił Piotrowicz co nieco pomogło grze w środku pola, w którym z kolei coraz lepiej i pewniej poczynał sobie strzelec jedynej bramki dla Hutnika. Po pół godzinie gry i po kolejnym zrywie Jarosza piłkę w tzw. uliczkę dostał Wasilewski, który minął już praktycznie wszystkich, ale zbyt słabo skierował piłkę do siatki i obrońcy Stali wybili ją z linii bramkowej. Po chwili inicjatywę pochwycili piłkarze z Sanoka jednak niczego konkretnego nie wskórali bowiem przychylny im sędzia Borski zakończył pierwszą odsłonę meczu.

Druga część spotkania to cała masa groźnych ataków Stali. Patrząc na to spotkanie przez pryzmat 90 minut najjaśniejszym punktem drużyny był Waldemar Sotnicki. Wyłapał dosłownie wszystkie groźne strzały i dośrodkowania Sanoczan, w dużej mierze przyczynił się do tego, iż komplet punktów pozostał w Nowej Hucie. W drugiej połowie także hutnicy stworzyli sobie kilka sytuacji bramkowych, które pomogłyby zredukować nerwowość w końcówce meczu. W 77. min najpierw Kępa, a następnie Dutka nie potrafili trafić do siatki, zresztą Dutka miał z tym problem także już po upływie regulaminowego czasu gry. Zabrakło precyzji, ale najważniejsze, że Dutka wreszcie zaczął grać. Trzy punkty zostały w Nowej Hucie a Hutnik wskoczył na miejsce wicelidera. Chłopcy z drużyny i panowie z Pawilonu powinni pamiętać, że prawdziwych mężczyzn poznajemy nie po tym jak zaczynają, ale po tym jak kończą, jak wspominał niegdyś pewien polityczny klasyk... Życzymy utrzymanie tej wysokiej lokaty do końca rundy jesiennej.

Zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi trenerów obu drużyn, które zmierzyły się w środę na Suchych Stawach.

Hutnik Kraków : Stal Sanok 1:0
‘4 Kaczor

Hutnik: Sotnicki, Garzeł, Gawlik, Pazdan, Błachacz , Dziadzio (‘74 Czajka), Świerczyński ( ’39 Piotrowicz), Kaczor, Kępa ( ‘85 Obierak), Jarosz, Wasilewski ( '76 Dutka)

Stal: Lorenc, Okas (’58 Jęczkowski), Gawłowicz, Łuczka, Suhara (’42 Badowicz), Sawicki ( ’50 Pańko), Nikody, Kuzicki, Niemczyk, Gryboś ( ’54 Kosiba), Węgrzyn

Żółte kartki: Wasilewski ’25 – ‘37 Gawłowicz

Sędzia główny: Borski Marcin
Asystenci: Borkowski Marcin, Nowaczyk Katarzyna.

Rzuty rożne: 3/2.

W Hutniku na 12 strzałó oddanych w kierunku bramki rywala, 9 było autorstwa napastników, 2 pomocników i 1 obrońcy.

III liga. W zaległym meczu: Hutnik Kraków - Stal Sanok 1:0

Po wczorajszym zwycięstwie Hutnik awansował na drugie miejsce w trzecioligowej tabeli i ma tylko trzy punkty straty do Motoru Lublin. Spotkanie między tymi drużynami już się w tej rundzie odbyło - krakowianie przywieźli z Lublina bezbramkowy remis.

Mecz z sanocką Stalą rozstrzygnął się w pierwszej dogodnej sytuacji dla gospodarzy. Do zbyt krótko wybitej przez obrońców Stali piłki dopadł na 20. metrze Tadeusz Kaczor i przepięknym plasowanym strzałem trafił do siatki tuż przy słupku. Jeszcze tylko raz w pierwszej połowie było ciekawie, gdy Marcin Wasilewski minął bramkarza i strzelał lewą nogą. Zrobił to zbyt słabo, bo Marcin Gawłowicz zdołał wrócić i wybić piłkę w pole.

Oba zespoły grały - delikatnie mówiąc - przeciętnie i z boiska wiało nudą. - Najważniejsze są punkty, a polot i fantazja przyjdą z czasem - zapewniał trener Hutnika Ryszard Kruk. I tłumaczył: - Graliśmy bez naszego duchowego przywódcy Marcina Pasionka [pauzował za kartki].

Inna sprawa, że z roli zastępcy Pasionka świetnie wywiązał się młody Arkadiusz Garzeł.

Choć Stal w tabeli jest przedostatnia, można się było jej obawiać, bo z sześciu punktów pięć zdobyła na wyjazdach. I wciąż wszyscy pamiętają jej sensacyjne zwycięstwo nad Legią w Pucharze Polski. Trzeba przyznać, że goście byli częściej przy piłce, jednak sytuacji pod bramką nie stwarzali. - Nie potrafimy kreować gry, co najwyżej możemy dorównać przeciwnikowi motorycznie i wybijać go z rytmu. Tym sposobem pokonaliśmy Legię - wyjaśniał trener Stali Ryszard Federkiewicz.

W drugiej połowie po dwóch kontrach Daniel Jarosz i Dariusz Dutka byli sam na sam z bramkarzem sanoczan, ale gola nie zdobyli. - Sporo walki i dobrze, że młodzi przejęli ciężar gry - podkreślał trener Hutnika. W niedzielnym spotkaniu z AKS Busko zabraknie Wasilewskiego, który dostał czwartą żółtą kartkę.

Na meczu pojawił się nowy dyrektor sportowy Wisły Adam Nawałka, by zobaczyć Tadeusza Kaczora. - Musiałby zrzucić trochę kilogramów - kręcił głową Nawałka. Kiedyś Kaczorem interesował się też Górnik Zabrze.

Hutnik Kraków - Stal Sanok 1:0 (1:0)

Bramka: Kaczor (5.).

Hutnik: Sotnicki - Błachacz, Gawlik, Garzeł, Pazdan - Dziadzio (74. Czajka), Kaczor, Świerczyński (39. Piotrowicz), Kępa (85. Obierak) - Wasilewski Ż (77. Dutka), Jarosz Ż.

Stal: Lorenc - Okas Ż (58. Jęczkowski), Gawłowicz Ż, Łuczka, Suhara (43. Badowicz) - Sawicki Ż (50. Pańko), Węgrzyn, Kuzicki, Nikody - Niemczyk, Gryboś (54. Kosiba).

Sędziował Marcin Borski z Warszawy. Widzów 400.

zrodlo: gazeta.pl

huteusz, 21 styczeń 2007 09:33:01 0 Komentarzy ˇ 1353 Czytań