kartki 1/3

Stal Rzeszów : Hutnik Kraków 2:0 (2:0)
'13 Wolański, '20 Wtorek

Czerwone kartki: Wasilewski za dwie żółte

Stla Rzeszów wygrała z Hutnikiem Kraków 2:0 (2:0). Bramki strzelili: Wolański w 15. min oraz Wtorek w 21. min.
Skład Stali: Pomianek - Majda, Popiela, Lebioda, Drozd, Kędzior, Kloc (90 Szymański), Wtorek (56. Fabianowski Ż), Tatara (78 Kosztyła), Wolański, Szczoczarz Ż (85 Jabłoński).
Relacja z meczu minuta po minucie znajduje się tutaj.

Początek meczu: sobota 23 września 2006, godz. 15:00
1 15:01 sędzia Piotr Kołodziejski rozpoczyna spotkanie
2 Wtorek dośrodkowuje do Wolańskiego, ale ten nie dochodzi do piłki
3 rzut rożny dla Hutnika - po rozegraniu groźna sytuacja ale piłkarz Hutnika na spalonym
4 Wasilewski silnym strzałem nad bramką niepokoi Pomianka
5 Drozd nie dogania Jarosza, pozwala dośrodkować, ale obrońcy wybijają piłkę na róg
7 Kędzior przebiega pół boiska z piłką, podaje do Szczoczarza, jednakjego strzał został zablokowany
9 dośrodkowanie z rogu Kloca, ale w zamieszaniu na 5 metrze bramki Hutnika obrońcy wybijają piłkę
10 Kloc wrzuca piłkę na 11 metr do Wtorka, ale ubiegają go obrońcy
13 dośrodkowanie Kloca z wolnego, wprost na głowę Drozda - ale piłka po jego strzale została zablokowana przez obrońcę
14 żółta kartka dla Jarosza - za krytykowanie decyzji sędziego
15 Kloc zagrywa piłkę z wolnego na krótki słupek, Sotnicki ledwo ją wybija na 5 metr, tam dopada jej Wolański i wbija ją do bramki
18 Kloc długim przerzutem podaje do Szczoczarza, ten biegnie sam na sam z Sotnickim, i strzela bardzo silnie ale nad bramką
19 Pomianek dalekim wybiegiem uprzedza Pitrowicza - łapie piłkę na 16 metrze
21 Lebioda dośrodkowuje piłkę na 5 metr, tam Wtorek głową strzela 2 bramkę
23 Szczoczarz próbował strzelić z daleka ale jeg ostrzał mocno niecelny
30 Kędzior wrzuca piłkę, główkę Drozda ledwo wybija Sotnicki, dobitka Szczoczarza przelatuje wzdłuż bramki
31 zmiana w Hutnika za Gawlika wszedł Kaczor
37 strzał głowa Szczoczarza pewnie łapie Sotnicki
39 Sotnicki wybiega na 16 metr i uprzedza Wtorka
42 żółta kartka dla Szczoczarza za faul
43 Jarosz zmyla obrońców Stali, strzela z 16 metrów ale Pomianek bez problemu łapię ta piłkę
45 Koniec I połowy
46 16:02 rozpoczyna się II połowa spotkania
47 Lebioda dynamicznie wchodzi w pole karne dośrodkowuje, Tatara strzela głową - obok bramki
48 Majda nie daje się ograć Wasilewskiemu w naszym polu karnym
49 Wasilewski dośrodkowuje w pole karne - Pomianek pewnie łapie ją
53 gra atoczy się w środku boiska
56 zmiany: w Stali za Wtorka wchodzi Fabianowski, w Hutniki za Piotrowicza wchodzi Świerczyński
59 groźna sytuacja dla Hutnika Paszkiewicz strzelał silnie z 10 metrów - Pomianek w ekwilibrystyczny sposób broni ta piłkę
62 żółta kartka dla Wasilewskiego za faul
63 Wolański dośrodkowuje piłkę, ale strzał Fabianowskiego jest lekki i niecelny
65 Fabianowski będzi na bramkę Hutnika nit strzał ni podanie - a Szczoczarz nie potrafił wbić tej piłki z 5 metrów do siatki - nie trafia w piłkę
71 żółta kartka dla Fabianowskiego za faul
73 Szczoczarz dopada do piłki na 16 metrze, strzela obok bramki
76 zmiana za Czajkę wchodzi Garzeł
78 zmiana za Tatarę wchodzi Kosztyła
80 za Dziadzio wchodz Dutka
81 Lebioda dośrodkowuje w pole karne, Sotnicki łapie piłkę
82 doskonała sytuacja dla Hutnika, Kaczor strzela z narożnika pola karnego tuż nad spojeniem słupka z poprzeczką bramki Pomianka
83 Stal w II połowie skupiła się na rozbijaniu ataków Hutnika i kontrolowaniu gry
85 zmiana za Szczoczarza wchodzi Jabłoński
86 drugą żółtą kartkę otrzymuje Wasilewski, w efekcie czerwona kartka
89 żółta kartka dla Sotnickiego oraz Błachacza
90 zmiana za Kloca wchodzi Szymański
91 rzut wolny dla Hutnika na 18 metrze ...
92 ... i strzał Pasionka trafia w mur, dobitka bardzo niecelna

-' Statystyki meczowe:Stal-Hutnik: strz.celne(4/3),strz.niecelne(9/5),faule(26/17),spalone(3/3),r.rożne(3/7),kartki(2/5).
90' W tym momencie "mecz o mistrzostwo III ligi" zakończyło się
90' Kapitan Hutników trafia w mur obrońców rzeszowskiej Stali
90' Faul na szarżującym Darku Dutce.Piłkę na 18 metrze ustawia Marcin Pasionek
90' Za Kloca wchodzi Szymański
86' Zółte kartki dla Sotnickiego i Błachacza, sędziemu nie spodobały się zapewne komentarze nowohuckich graczy
85' Z 18 metrów uderza na bramkę Hutnika Popiela, Sotnicki odprowadza piłkę wzrokiem, a ta przechodzi pół metra od bramki
85' Druga żółta kartka dla Wasilewskiego.Napastnik Hutnika opuszcza boisko
83' Za Szczoczarza wchodzi Jabłoński
79' Z narożnika pola karnego na strzał zdecydował się Tadeusz Kaczor.Pomocnik Hutnika chwycił się za głowę widząc jak blisko piłka minęła spojenie bramki Stali
78' Za Dziadzio wchodzi Dutka
77' Hutnicy jakby przestawali wierzyć w szansę, coraz częściej pod bramką Hutnika z piłką przmieszczają się w żółtych strojach piłkarze Stali
76' Za Tatarę wchodzi Kosztyła
74' Za Czajkę wchodzi Garzeł
71' Atak Hutnika środkiem boiska.Piłkę przy nodze ma Kaczor, zagrywa do Wasilewskiego, ten schodzi do środka i oddaje strzał. Jednak za lekko i bez problemu łapie futbolówkę Pomianek
70' Z lini 16 metrów uderza na bramkę Sotnickiego Szczoczarz. O jeden metr za daleko
68' Zółta kartka dla Fabianowskiego za faul na Tadeuszu Kaczorze
-' Zawodnikiem, który przebiegł jak na razie najwięcej metrów na murawie jest młody nowohucianim Wojciech Dziadzio.
64' ...trafia w głowę zawodnika tworzącego mur.
64' Rzut wolny w odległości 20 metrów. Wasilewski...
63' Strata w środku Czajki,równoległa piłka w pole karne i gdyby Pasionek nie trącił piłki niechybnie Szczoczarz zwiększyłby zamykając akcję prowadzenie Stali
61' Fabianowski za bardzo odchylił się przy strzale głową i przeniósł piłkę nad poprzeczką bramki Hutnika
60' Na prawej flance techniką czarują piłkarze gospodarzy-zagranie piętą, zawinięcie nogą piłki, wszystko na nic sytuację wyjaśnia Pasionek
59' Żółta kartka dla Wasilewskiego
57' Rozegranie w polu karnym Stali w trójkącie: Wasilewski-Dziadzio-Paszkiewicz.Silny strzał tego ostatniego trafia w interweniującego Pomianka i tylko to ratuje stal przed stratą bramki
56' Szybka akcja Hutnika, wymiana piłki między Jaroszem i Wasilewskim kończy się interwencją obrońców na linie 16 metrów
55' Zmiany.Świerczyński za Piotrowicza.Fabianowski za Wtorka
-' Więcej aktywności w atakach wykazuje na początku tej drugiej połowy Hutnik. Stal ogranicza się do rozbijania naszych ataków
50' Świetnie wślizgiem piłkę w środku pola wyłuskuje rywalowi Dziadzio, lecz ciekawie zapowiadającą się akcję kończy zbyt mocne podanie na wybieg do Paszkiewicza
49' Dośrodkowanie Wasilewskiego w pole karne pewnie wyłapuje bramkarz Stali
48' Hutnik próbuje swych siła atakując prawą stroną, gdzie współpracują Dziadzio i Wasilewski
47' Świetną piłkę ze środka pola do Wasilewskiego zagrywa Dziadzi, jednak obrońca Stali nie nabrał się na zwód "Wasyla"
47' Lebioda atakuje lewą stroną, dośrodkowuje w pole karne ale strzał głową Lebiody miał zbyt duży kozioł i piłka przeszła nad poprzeczką bramki
46' Drugą połowę rozpoczynają grający na niebiesko "hutnicy".Paszkiewicz do Wasilewskiego
Informacjach z innego stadionu: Hutnik (Jun. starsi) - Garbarnia 3:1; Hutnik (Jun. młodsi) - Garbarnia 2:1
Statystyka pierwszej połowy (Stal - Hutnik): strzały celne (4 -1 ); strzały niecelne (5 - 3); faule (8 - 8); spalone (0 - 1); rzuty rożne (2 - 3); zółte kartki (0 - 1)
Mając jednak w pamięci wyjazd hutników do Zamościa nie tracimy wiary w korzystny wynik dzisiejszego meczu
46' Koniec pierwszej połowy zasłużenie wygranej przez Stal. Hutnik po odważnym początku oddał rywalom inicjatywę, szczególnie nie radząc sobie z górnymi piłkami granym często przez naszych rywali
45' Jarosz efektownie zgrywa do Czajki, ale dośrodkowanie naszego obrońcy zostaje zablokowane
44' Daniel Jarosz pociągnął lewą stroną i wreszcie zdołał oddać strał. Pierwsze celne uderzenie hutników w tym meczu pewnie złapał jednak Pomianek
42' Na murawie leży kontuzjowany Błachacz. Po interwencji masażysty wraca jednak do gry
41' Błachacz lepszy od Wolańskiego - odbiera piłkę rywalowi
40' Podanie górą z głębi pola. Do główki najwyżej wyskakuje na 15 metrze Szczoczarz, ale jego niezbyt mocny strzał broni Sotnicki
38' Dynamiczna akcja Paszkiewicza, podanie w pole karne do Wasilewskiego. Ten mimo asysty obrońcy obraca się z piłką, jednak nie jest w stanie oddać strzału na bramkę
37' Kloc widząc wysuniętego Sotnickiego próbuje zaskoczyć go z połowy boiska, jednak uderza niecelnie
35' Kaczor wejście na boisko akcentuje ostrym faulem na Klocu
33' Łukasza Gawlika zmienia w Hutniku Tadeusz Kaczor. Zajmuje miejsce w środku boiska, a do obrony przesunięty zostaje Pazdan
32' Atomowe uderzenie głową Kędziora po wrzutce Drozda, jednak Sotnicki pokazuje wspaniały refleks. Dobitka rywali mija minimalnie słupek hutniczej bramki
31' Czajka ofiarnie blokuje dośrodkowanie Tatary, wybijając piłkę na róg
30' Znów zagrożenie po lewej stronie hutniczej defensywy. Wtorek nie doszedł jednak do mocnego podania z głębi pola
28' Po wrzutce w pole karne Stali, pika zostaje wybita na przedpole. Tam dopada do niej Piotrowicz, przyjmuje futbolówkę, ale strzał szybuje bardzo wysoko nad bramką gospodarzy
27' Lebioda wybija wślizgiem piłkę Paszkiewiczowi w bocznym sektorze boiska
26' Jarosz ponownie nie upilnował Tatary. Na całe szczęście dośrodkowanie tego ostatniego okazało się bardzo nieprecyzyjne
25' Efektowny rajd Wolańskiego środkiem boiska powstrzymany przez Gawlika. Na boisku obserwujemy sporą przewagę Stali
23' Strzał Szczoczarza z 25 metrów - słaby i niecelny
20' 2:0 dla Stali! Wtorek pięknym szczupakiem zamyka dośrodkowanie z lewej strony Lebiody i nie daje szans Sotnickiemu
16' Paszkiewicz przedłuża wrzutkę z autu, ale Popiela jest na posterunku i wybija piłkę
15' Dziadzio świetnym podaniem uruchamia Piotrowicza. Ten wbiega w pole karne, ale Pominek okazuje się minimalnie szybszy
14' Kontra Stali. W świetnej sytuacji Szczoczarz uderza bardzo mocno, na szczęści ponad bramką Sotnickiego
12' Po chwili Stal wykonuje rzut wolny. Sotnicki odbija przed siebie kąśliwe uderzenie Kloca. Do dobitki dopada Wolański i zdobywa gola dla Stali! 1:0
12' Jarosz fauluje szarzującego Tatarę, za co ogląda żóltą kartkę
11' Próba przedarcia się Dziadzia prawą stroną zostaje powstrzymana
10' Strzał Kloca z dalszej odległości trafia w dobrze ustawionego Gawlika
8' Gawlik wyjaśnia niebezpieczeństwo dalekim wykopem
7' W rewanżu błyskawiczną kontrę wyprowadził Czajka, jednak jego rajd rywale przerwali na 20 metrze od bramki Pomianka
7' Groźnie w naszym polu karnym. Rzut roźny wykonywała Stal, jednak główka jednego z rywali okazała się zbyt lekka
6' W polu karnym podanie otrzymał Szczoczarz. Zwiódł dwóch naszych obrońców, na szczęście jednak próba strzału w jego wykonaniu została zablokowana
5' Pierwsze minuty to walka w środku boiska i dość odważne próby ataków w wykonaniu Hutnika
4' Akcja Jarosza lewą stroną. Nasz skrzydłowy dośrodkował do Wasilewskiego, ale ten przy próbie strzału został zablokowany
3' Kapitalna szansa hutników. Płaskie dośrodkowanie z rogu, Jarosz i Piotrowicz przepuszczają piłkę, która trafia do Paszkiewicza. Niestety nasz snajper myli się i przenosi piłkę nad bramką
2' Pierwsza dynamiczna akcja Paszkiewicza po prawej stronie. Drybling, a następnie próba dośrodkowania zablokowana przez rywala
1' Możliwie szybko postaramy się uzupełnić informację o składach obu ekip
1' Pan Piotr Kołodziejski rozpoczął zawody
W Rzeszowie na tarczy. Porażka 2:0 z tamtejszą Stalą

To musiało kiedyś nastąpić. Hutnicy na trudnym i dawno niezdobytym terenie przegrali z tamtejszą Stalą 2:0. Obie bramki dla gospodarzy padły w pierwszych 20. minutach gry. Wolański i Wtorek pokonali Waldemara Sotnickiego i komplet punktówpozostał w Rzeszowie. To jak po sobotniej porażce będzie wyglądała tabela III ligi małopolskiej zobaczymy po niedzielnym dokończeniu rundy. Hutnicy stracili w sobotę także Pawła Wasilewskiego, który pod koniec meczu zobaczył czerwony kartonik po drugiej żółtej kartce. To czy zagra za tydzień z Wierną Małogoszcz na Suchych Stawach zależeć będzie od wcześniejszego stanu żółtych kartoników na jego koncie.

huteusz, 21 styczeń 2007 09:31:14 0 Komentarzy ˇ 1246 Czytań