Dzisiaj jest: 30 Listopad 20203,624,778 Unikalnych wizyt

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wisłoka - Hutnik 0:1

koniec meczu Hutnik z trzema punktami wraca do Nowej Huty
89' groźny strzal Wolańskiego tuż nad poprzeczką hutników
86' Świerczyński zmienia Wasilewskiego
83' gra toczy sie w srodku pola, mecz wciaz wyrownany, obie ekipy licza na kontrataki
80' kolejna zmiana w zepsole Hutnika: Kaczor zastępuje Piotrowicza
78' zmiana w Hutniku: Garzel za Dziadzia
73' zmiana w zespole Hutnika: Jarosz zastępuje Paszkiewicza
71' tempo gry spadlo, zawodnicy sa juz zmeczeni. nowowprowadzony na boisko Barycza oddal strzal an bramke Sotnickiego ale wysoko ponad bramka
65' zmiana w zespole gospodarzy - Królikowksiego zmienia Barycza
59' szybka kontra w wykonaniu hutników. Strzal Kępy jednak jest zbyt malo precyzyjny by zaskoczyc bramkarza Wisloki
58' wynik nie ulegl zmianie, gra sie wyrownala
problemy z komunikacja ze stadionem spowodowaly i powoduja slaby przepyw informacji, jednak w miare mozliwosci bedziemystarac sie najwazniejsze rzeczy umiesczzac w serwisie
uzupelnien w 36 minucie dwójka"Wasyl Pasza" zainicjowali jeden z wielu kontratakow, jednak brak wykonczenia w postaci strzalu nie przyniosl pozadanych rezultatów, w odpowiedzi w 39 minucie Jędrusiak znalazl sie w dogodnej sytuacji ale strzalem z bliskiej odlegl
koniec pierwszej polowy
44' akcja za akcję, Hutnik wychodzi z groźnym kontratakiem jedna dwójka napastników Wasilewski Paszkiewicz nie zakończyli jej strzałem na bramkę Zarychty
32' groźny strzal glową z 5 metrów zawodnika z Dębicy na bramkę Sotnickiego, na szczescie obok bramki
29' Aktywnego Dziadzia atakuje Jędrusiak za co otrzymuje zolty kartonik
28' Czajka ukarany zóltą kartką
gra sie wyrównala walka toczy sie glownie w srodku pola gry
21' poprzeczka ratuje hutników przed utrata bramki. Strzelal Wolański glową
20' Pazdan ukarany zoltą kartką
14' GOOOOOOL!!!!! Dośrodkowanie Wasilewskiego wykorzystuje Pasionek strzałem głową pokonuje Zarychte
13' Hutnik wciąż atakuje, zawodnica sa pelni energi i optymizmu
10' szybka akcja w wykonaniu zawodników z Nowej Huty. Wasilewski dośrodkowuje do wysokiego Paszkiewicza, ten glówkuje jednak prosto w bramkarza Wisloki
6' strzal Królikowskiego na bramkę hutników, na szczęcie wysoko ponad poprzeczką
3' Bardzo mocny strzal wasyla na bramkę Zarychty jednak pilka przelatuje tuż obok slupka
początek spotkania należy do hutników, atakują widać u nich chęć zwycięstwa
1 ' rozpoczęcie meczuWypowiedzi pomeczowe

Trener Wisłoki – Mirosław Kalita: Zespól z Nowej Huty w 8 kolejkach zdobył już 17 punktów i z taką grą zdobędzie jeszcze nie jeden w tym sezonie. Nam zabrakło trochę szczęścia. Chłopaki się starali ale nie mieli szans z drużyną tak grającą. W dzisiejszym meczu, najsłabszymi byli sędziowie, wraz z zawodnikami Hutnika i Wisłoki śmialiśmy się z niektórych ich decyzji. „Młokos” Pazdan nie pozwolił w ogóle grać moim zawodnikom. Otrzymaliśmy dobrą lekcję gry w obronie. Dla nas zaczęły się „schody”. Przed nami mecz z Sandecją. Mam nadzieję, że się zrehabilitujemy.

Trener Hutnika – Ryszard Kruk: Prawda jest taka, że wygrywa mecz ten kto strzela. Graliśmy dzisiaj mądrze. Większość akcji Wisłoki było rozbijanych przez moich zawodników. Wygraliśmy zasłużenie i „zabraliśmy” Wisłoce trzy punkty. Trenuję drużynę która praktycznie zbudowana jest od podstaw. Widać u chłopaków zaangażowanie i chęci do gry. Są ambitni. Hutnik dopiero uczy się grać, co nie zmienia faktu że trzy punkty cieszą. Wisłoka to dobry zespól. Wyróżniającym zawodnikiem w jej składzie na pewno Wolański.

Autor: HDSWISŁOKA DĘBICA - HUTNIK KRAKÓW 0:1

W dniu dzisiejszym nasi piłkarze, pomimo przewagi boiskowej, musieli uznać wyższość przeciwnika. Bramka strzelona w 13 minucie przez drużynę HUTNIKA pozwoliła gosciom na cofnięcie się i zamknięcie dostępu do swojej bramki.

Pomimo optycznej przewagi naszej druzyny wynik nie uległ do końca zmianie. Doskonałe akcje konstruował Kalita z Łochem, jednak brakowało przysłowiowej "kropki nad i". Swoje szanse zmarnował w drugiej połowie Jędrasik, będąc w polu karnym HUTNIKA i uderzając głową prosto w bramkarza gości. Nie wiele brakło, a Mateusz Wolański po znakomitej akcji solowej również mógł strzelić bramkę - piłka uderzona ze szpica w narożniku pola karnego minimalnie przechodzi obok słupka.

Nasi piłkarze przeważali przez cały mecz - i to jest dobry znak - natomiast brakło skuteczności - i nad tym trzeba mocniej popracować. Za włożoną walkę i ambicję dziękowali wszyscy kibice, którzy ponownie pokazali jak można kulturalnie dopingować swoich pupili. Na uwagę zasługuje również fakt, że w przerwie meczu nasi kibice nie dali sprowokować się kibicom przyjezdnym, którzy usiłowali wtargnąć na boisko. Wielkie dzięki dla kibiców za doping i wyjątkowy klimat. To co budujemy wszyscy od 3 lat nareszcie wygląda jak za dawnych czasów. Oby tak dalej.

Dębica zdobyta! Kolejne trzy punkty jadą do Nowej Huty

Kolejny trudny mecz na wyjeździe i kolejne trzy punkty! Hutnicy za sprawą swojego kapitana, Marcina Pasionka wygrali mecz i zainkasowali kolejne trzy punkty! Hutnicy wspierani przez doping swoich kibiców (250) zdołali utrzymać prowadzenie i przywieźli do Nowej Huty jakże trzy punkty. Są one tym bardziej cenne, bowiem liderzy grupy małopolskiej wygrali swoje spotkania (Górnik Wieliczka), a w niedzielę przy dokończeniu kolejki okaże się co zrobi Motor Lublin i Kolejarz Stróże. Hutników czeka za tydzień kolejny ciężki mecz, podobnie jak w minioną sobotę będzie to mecz wyjazdowy do Rzeszowa z tamtejszą Stalą.

Z przyczyn technicznych nasz fotoreporter, Marcin Kądziołka nie dojechał do Dębicy. Obiecywane w sobotnim wydaniu serwisu zdjęcia z meczu nie zostaną zatem zaprezentowane za co serdecznie przepraszamy. Mamy nadzieję, że od następnej kolejki będziemy pokazywać obrazy meczów Hutnika już w całej rozciągłości.

Tymczasem gratulujemy piłkarzom i sztabowi trenerskiemu Hutnika kolejnego zwycięstwa. Jest o co walczyć. Hinduski inwestor, dalsze inwestycje miejskie na obiektach, coraz lepsza przyszłość. To wszystko mamy nadzieję przed Hutnikiem.

Wisłoka Dębica - Hutnik Kraków 0:1

To już trzecie zwycięstwo krakowian na wyjeździe. Jedyny gol padł po centrze Pawła Wasilewskiego i celnej główce Marcina Pasionka. - Piłka przeszła po głowie obrońcy i przeleciała nad bramkarzem na drugą stronę pola bramkowego. Strzeliłem głową po długim rogu pod poprzeczkę, choć dwóch obrońców starało się jeszcze wybić piłkę - opisał gola szczęśliwy Pasionek. To już piąte trafienie środkowego obrońcy, który tym samym jest najskuteczniejszym piłkarzem Hutnika.

Hutnik wygrał, choć dębiczanie szturmowali bramkę Waldemara Sotnickiego (raz pomogła mu poprzeczka).

- Graliśmy mądrze i wygraliśmy zasłużenie. Moi chłopcy są zaangażowani w grę i ambitni. Hutnik dopiero uczy się grać, co nie zmienia faktu, że trzy punkty cieszą - podsumował mecz trener Hutnika Ryszard Kruk.

zrodlo: gazeta.pl

huteusz, 21 styczeń 2007 09:29:41 0 Komentarzy ˇ 1231 Czytań