Dzisiaj jest: 09 Kwiecień 20203,471,261 Unikalnych wizyt

ArchiwumHUTNIK:
Sotnicki-Dziadzio,Pasionek,Gawlik,Pazdan-Świerczyński,Kaczor,Piotrowicz,Kępa-Wasilewski,
Paszkiewicz. Palej-Bizon,Jagła,Wejnar,Drużkowski-Bryl,Metz,Matras,Kostecki-Policht,Kozieł.

RELACJA LIVE WWW.HUTNIK-KRAKOW.PL
90' Ostatni gwizdek.Koniec tego dramatycznego meczu
90' Nie ma się co oszukiwać, Hutnik gra na czas
90' Sędzia doliczył 2 minuty
90' Zmęczeni Hutnicy popełniają proste błędy.Trener reaguje za Wasilewskiego wchodzi debiutant Arkadiusz Garzeł
89' Kostecki ogrywa Kępę, podaje do Kozieła jednak jego równoległej piłki nikt z partnerów nie zamyka
87' Hutnik za podwójną gardą, a rywal non-stop w natarciu
86' Błachacz posyła długą piłkę do Jarosza, który jednak gubi się w dryblingach
84' Seria kiksów i na 6 metrze piłka spada pod nogi Kozieła.Młody napastnik jednak niemiłosiernie kiksuje.Pierwsze ostrzeżenie dla cofniętego Hutnika
83' Żółta kartka dla Drużkowskiego.Zmiana u gości: za Matrasa wchodzi Ogar
82' Hutnik nastawiony na grę z kontry, oczekuje na rywala na swojej połowie.A Brzesko próbuje atakować
80' Okocimski rzuca sie do ataków, ale rozważnie w środku boiska gra Hutnik
77' 'wasyl znów na murawie
76' Paweł Wasilewski na noszach opuszcza boisko, a Piotr Antas zastępuje Wojciecha Dziadzio
73' Kapitan Hutników się nie myli. Prawy górny róg.Hutnik na prowadzeniu
73' Pasionek...
73' Wasilewski na prawym skrzydle.mija jednego, mija drugiego i pada faulowany.rzut karny
67' W Hutniku Błachacz zastępuje Kaczora
67' Żółta kartka dla Matrasa
66' Wyrównanie.Policht przewrotką w polu karnym.Pod poprzeczkę i do siatki.1:1
65' Roszady w zespole gości: za Bryla wchodzi Karwat
65' Zmiana w Piłkarskiej Reprezentacji Nowej Huty.Za Paszkiewicza wchodzi Jarosz
64' Z 30 metrów szczęścia próbuje Drużkowski. Na posterunku jest jednak Sotnicki.
61' Zmiana w drużynie gości.Za Bizona wchodzi Stanula. Jest to druga zmiana w zespole gości, w pierwszej za Jagłę wszedł Pociecha
57' Żółta kartka dla Pociechy(a jednak była zmiana w przerwie biggrin.Pozdrowienia dla Dariusza Szpakowskiego
-' -
54' GOOOOOOL!Wasilewski prostopadle do Paszkiewicza, rajd "Paszy" przez 20 metrów z piłką i strzał prosto do siatki!
52 ' Z szatni dużo agresywniejsi wyszli "hutnicy".Przełożyło się to od razu na przewagę na boisku
e, nowohucki napastnik nie opanował futbolówki.
49' Kontratak Hutnika. PawełKępa mija rywali rozpoczynając rajd od swojego pola karnego, podaje do Paszkiewicza, ten przerzuca na długi słupek, a z pierwszej piłki uderza Wasilewski.Myli się minimalnie.Po chwili kolejny raz groźnie za sprawą "Wasyla", al
46' Rozpoczyna siędruga połowa, w przerwie trenerzy nie skorzystali z możliwości dokonania zmian
-' Z pierwszych 45 minut zap[amiętamy nieustający doping kibiców obydwu drużyn i groźne strzały z rzutów wolnych Pawła Wasilewskiego
45' Koniec pierwszej połowy
43' Kontratak biało-zielonych. Środkiem boiska z piłką biegnie Kostecki, ale jego strzał z 20 metrów jest tyleż mocny, co niecelny
41' Ponownie z rzutu wolnego Paweł Wasilewski.Prawą nogą, mierząc w długi róg myli się nieznacznie
38 ' Przechwyt Piotrowicza, ale wrzuconą za obrońców piłkę wyłapuje przed Paszkiewiczem bramkarz Okocimskiego
-' "Hej Hutnik goooool" domagają się głośno kibice z Nowej Huty, a w tym czasie kolejna piłka jest wrzucana w pole karne ich drużyny
33' Centra Wasilewskiego w pole karne Okocimskiego.Do główki skacze obrońca gości i Paszkiewicz.Gdyby ten drugi zorientował się szybciej gdzie spada piłka mogło być groźnie
31' Kolejny raz kluczowe okazało się prostopadłe podanie.Wasilewski do Pazdana i młody zawodnik Hutnika zamiast strzelać chciał jeszcze dgrać partnerowi. Nie był to dobry wybó
29' Kolejn kombinacyjna kacja Okocimskiego.Po wymianie 6 podan na lewej stornie, tylko wślizg Gawlika zatrzymał tę groźną akcję.
27' "Pobudka" padają pierwsze okrzyki na trybunach.Goście z Brzeska zyskują przewagę na boisku
25' Prostopadłą piłka otworzyłą drogę do bramki Bizonowi, dobre wyjście Sotnickiego zmusiło "piwosza" do zwodu w prawą stronę i zażegnało niebezpieczeńśtwo
20' Piłka po uderzeniu z wolnego(ok 25m) zmierza w okienko bramki gości.Z najwyższym trudem na rzut rożny wybija jednak Jarosłąw Palej.
18' Kolejna grożna centra w 16-tkę Hutnika.Tym razem z prawej strony.Główkującego Tomasza Kozieła uprzedza jednak Dziadzio.
13' Gorąco pod bramką przyjezdnych.Najpierw po kombinacyjnym wykonaniu rzutu wolnego groźny strzał Piotrowicza ugrzązł w lini obronnej Brzeska, a następnie główkę Kaczora robinsonadą wyłąpał Palej.
12' Na prawej stronie zwodem oszukany został Dziadzio, a centrę groźnym strzałem głową zakończył Policht
08' Obie drużyny próbują przeciwnikowi narzucićswój styl gry.Dużo walki, mnożą się wślizgi, strzałów jednak jak na lekarstwo.
06' Po przełożeniu piłki na prawą nogę, z lini 16 metrów strzela Paweł Kępa.Bramkarz bez trudu przytula piłkę do piersi.
02' Po dalekim wykopie bramkarza, pada pierwszy niegroźny strzał na bramkę Waldemara Sotnickiego
01' Mecz rozpoczęty
Hutnik - Okocimski 2:1

"Piwosze" jeszcze nigdy w tym sezonie nie byli tak bliscy wywiezienia punktów z obcego terenu. Jednak nawet ze słabym Hutnikiem należy pamiętać o grze obronnej.
Do przerwy piłkarze obydwu drużyn poruszali się bardzo leniwie. Z pewnością duży wpływ miało na to palące słońce. Jako pierwsi groźnie zaatakowali przyjezdni. W 12 minucie strzał głową Kozieła, po dośrodkowaniu Matrasa nieznacznie minął bramkę. W odpowiedzi Wasilewski sprawdził umiejętności Paleja, jednak ten sparował na korner uderzenie krakowianina z rzutu wolnego z 25 metrów. Goście najlepszą okazję w tej części spotkania przeprowadzili w 25 minucie. Kostecki prostopadłym podaniem uruchomił Polichta, ten w sytuacji sam na sam z Sotnickim minął golkipera Hutnika, lecz zamiast strzelać wypuścił sobie piłkę i było praktycznie po akcji. Chwilę później uderzenie Kosteckiego z dystansu na rzut rożny odbił Sotnicki. W 32 minucie swój kunszt bramkarski po raz kolejny pokazał Palej, kiedy odbił nieprzyjemny strzał Kępy tuż przy słupku. Brzeszczanie w pierwszych 45 minutach jeszcze dwukrotnie zagrozili bramce "Hutników", najpierw niecelnie z 12 metrów przymierzył Bryl, a następnie Kostecki "huknął" zza pola karnego wysoko nad poprzeczką. Miejscowi tuż przed gwizdkiem arbitra mogli pokusić się o zdobycie gola, jednak Wasilewski minimalnie chybił z rzutu wolnego.
Po zmianie stron znów dał o sobie znać Wasilewski, który dwukrotnie uderzał obok słupka - w 50 i 51 minucie. Podopiecznym Ryszarda Kruka w 55 minucie wreszcie udało się pokonać Paleja. Po prostopadłym podaniu ze środka boiska, solowy rajd przeprowadził Paszkiewicz i mimo asysty Pociechy ulokował piłkę w siatce. Przyjezdni zdołali odpowiedzieć tylko niezbyt groźnymi próbami Kozieła i Drużkowskiego. W 66 minucie piękną akcję przeprowadzili gracze Okocimskiego. Matras znalazł w polu karnym Polichta, a ten z dużą swobodą podbił sobie "futbolówkę" i znakomitym uderzeniem z półobrotu doprowadził do remisu. Kilka chwil później znów dał o sobie znać Matras, gdy po rozegraniu rzutu wolnego posłał piłkę nieznacznie obok bramki. Marzenia "Piwoszy" o wywiezieniu z Krakowa choćby punktu rozwiał w 74 minucie Pasionek, wykorzystując "jedenastkę" za faul Pociechy na Wasilewskim. W końcówce OKS za wszelką cenę dążył do wyrównania, ale bez powodzenia.
Sobotni mecz na Suchych Stawach potwierdził tylko, że drużynie z Brzeska potrzebny jest wstrząs. Piłkarze nie nauczą się jednak grać w ciągu kilku dni. Receptą na zdobywanie punktów będzie tylko i wyłącznie konsekwentna gra w obronie.

Waleczne serce hutników! Cenne trzy punkty z Okocimskim

To był mecz walecznego Hutnika, nawet bardzo walecznego, mecz drużyny, która zdaje sobie sprawę, że nie ma w swoim składzie wielkiej kadry i każdy błąd sprawi, że mogą przegrać mecz z kretesem. Dlatego każdy walczył ile tylko mógł, każdy walczył za siebie i za kolegę. Szczególne pochwały należą się Pawłowi Kępie i Pawłowi Wasilewskiemu. „Kempes” biegał bardzo dużo, rozgrywał, podawał i strzelał. „Wasyl” z kolei rozegrał dobry mecz w ataku. „Wkręcał” w ziemię kogo tylko chciał, dobrze wykonywał rzuty wolne, był aktywny i co najważniejsze – swoją solową akcją sprokurował rzut karny, który zaraz po wyrównaniu wyniku przez zespół Okocimskiego skutecznie wykonał Marcin Pasionek.

Pierwsza połowa została rozegrana tak, iż po połowie przewagę mieli piłkarze Hutnika i Okocimskiego. Druga połowa była wyraźnie żywsza i bardziej aktywna z obu stron. Po dziesięciu minutach Paszkiewicz pociągnął z piłką przez dobre dwadzieścia metrów i pomimo tego, że miał na sobie dwójkę obrońców z Brzeska mocnym strzałem otworzył wynik meczu. Przez chwilę hutnicy oddali inicjatywę gościom. Dziesięć minut później było już 1:1. Efektownym wolejem Policht wyrównał stan meczu po błędach obrony Hutnika. Jednak od czego w sobotę Hutnik miał Wasilewskiego. Kolejna dobra akcja, po której obrońcy Brzeska mogli tylko powalić go na murawę. Rzut karny i niezawodny Marcin Pasionek zdobywa gola na wagę trzech punktów. Hutnicy mają ich już 11 co utrzymuje ekipę z Nowej Huty w czołówce tabeli III ligi małopolskiej.

Przed niedzielnymi meczami naszej grupy, Hutnik będzie na co najmniej 4. lokacie. Teraz czekają go dwa wyjazdowe mecze. Do Zamościa i do Dębicy na mecze z Hetmanem i Wisłoką.

Artykuł: nowahuta.org.pl

huteusz, 21 styczeń 2007 09:28:10 0 Komentarzy ˇ 1073 Czytań