Dzisiaj jest: 09 Kwiecień 20203,471,281 Unikalnych wizyt

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Hutnik Krakow - Orleta Radzyn

ArchiwumRelacja na żywo z Suchych Stawów

Dzisiejszego dnia w to jakże piękne i upalne popołudnie, zapraszamy wszystkich na Suche Stawy, na mecz pomiędzy Piłkarską Reprezentacją Nowej Huty, a drużyną Orląt z Radzynia Podlaskigo.

Tych, którzy nie będą jednak w stanie dopingować hutniczej jedenastki na stadionie zapraszamy na relację ze spotkania - początek tuż przed godziną 17.

info:
Suche Stawy zapełniają się właśnie kibicami zachęconymi promocyjną ceną biletów na inauguracyjne spotkanie.
Niespodziewanie dopisali także kibice gości, którzy pojawili się w Nowej Hucie w blisko dwudziestoosobowej grupie.
W trakcie meczu przeprowadzona zostanie zbiórka darów i pieniędzy za które zakupiona zostanie wyprawka szkolna dla Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 1, w Krakowie.

92' GOL! 3:1! Marcin Chyła uderzając z rzutu wolnego zaskoczył Sotnickiego i ustalił wynik spotkania, w którym zwycięstwo hutników było jednak zasłużone i pewne
91' Starcie Pasionka i Pliszki. Bardziej ucierpiał kapitan gości, który właśnie opuszcza boisko
90' Z daleka uderzył Dziadzio. Stężała "wypluł" piłkę. Doskoczył do niej czujny Paszkiewicz, ale bramkarz rywali zdążył naprawić swój błąd
89' Bardzo ładna akcja Gizy. Przedryblował Błachacza i zdołał uderzyć. Na szczęście ponad bramką strzeżoną przez Sotnickiego
87' Poza boiskiem przez chwilę przebywał lekko kontuzjowany Świerczyński
86' Chyła dośrodkowuje w pole karne Hutnika, ale Pazdan wyjaśnia sytuację
86' Dziadzio zastępuje w Hutniku strzelca trzeciej bramki - Antasa
85' Za niesportowe zachowanie i dyskusje z sędzią żółtą kartkę ogląda Chyła
82' GOOOOOLLLLL!!! 3:0!! Do wykonania wolnego zabrał się Piotr Antas. Uderzył mocno, piłka odbiła się od muru i wpadła do siatki zaskakując Stężałę!
81' Kontra Hutnika. Kaczorowski zmuszony jest sfaulować wychodzącego na czystą pozycję Paszkiewicza, za co ogląda drugą żółtą kartkę i kończy udział w zawodach
80' Rzut rożny dla Orląt. Po zamieszaniu w naszym polu karnym piłkę wybija Pazdan
76' Hutnik spokojnie rozgrywa piłkę. Wydaje się, że kontrolujemy wydarzenia na boisku
76' W Hutniku natomiast Piotrowicz zmienia Kaczora
75' Korbieluk zastępuje u rywali Borysiuka
74' Do strzału w polu karnym doszedł Giza, ale przeniósł piłkę ponad poprzeczką
73' Pazdan świetnie blokuje groźny strzał Pacholarza
72' Za faul żółtą kartkę ogląda Kaczorowski
71' Dynamiczna akcja Ślusarczyka zostaje zatrzymana przez Chrząszcza
70' Rzut rożny dla Orląt. Dośrodkowanie pewnie wyłapuje Sotnicki
68' Paszkiewicz obiega efektownie Pietronia i wychodzi "sam na sam" ze Stężałą, ale sędzia w jego wcześniejszym zagraniu dopatrzył się faulu
67' Dariusz Dutka zmienia Daniela Jarosza
66' Pietroń z trudem wybija piłkę spod nóg Jarosza
65' Pasionek uderza z wolnego z ponad 40 metrów. Piłka szybuje bardzo wysoko ponad bramką Stężały
64' Kępa fauluje wyprowadzającego kontrę Jarosza
63' Kaczorowski powstrzymuje przedzierającego się prawą stroną Paszkiewicza
62' Zmiana w Hutniku. Chrząszcz zastępuje Kępę
61' Świerczyński otrzymuje piłkę na 25 metrze i decyduje się na strzał. Piłka przechodzi jednak ponad bramką Orląt
59' W polu karnym Hutnika skutecznie interweniuje Antas
58' Efektowna akcja duetu Kępa - Paszkiewicz. Szybka wymiana podań i "Kempes" w ostatniej chwili zostaje zablokowany
57' W polu karnym Orląt ponownie sieje popłoch Paszkiewicz. Tym razem obrońcy znaleźli sposób by go zablokować
55' Kępa wywalczył na wysokości pola karnego Orląt piłkę, po czym został przez przeciwników sfaulowany. Dośrodkowanie Jarosza z wolnego było bardzo nieprzecyzyjne
53' Pazdan zmuszony jest sfaulować Pacholarza, za co ogląda żółtą kartkę. Po chwili Pacholak groźnie główkuje w stronę bramki Hutnika
51' Sam poszkodowany wykonuje rzut wolny jednak piłka mija bramkę
51' Pod przeciwnym polem karnym sfaulowany zostaje Antas. Rzut wolny dla Hutnika
50' Pacholarz ogrywa Czajkę, ale dośrodkowanie rywala blokuje Pazdan, a piłkę wyłapuje Sotnicki
49' Rzut rożny dla gości. Piłka po głowce rywala przechodzi nad poprzeczką naszej bramki
47' Przejęcie piłki przez Świerczyńskiego, zagranie do Paszkiewicza, który zostaje zablokowany w polu karnym
46' Rozpoczęła się druga połowa zawodów
45' Koniec pierwszej połowy. Niezła gra Hutników i świetna strzelca dwóch goli - "Paszy"
44' GOOOOOLLLLLL!!!! 2:0! Genialna akcja Paszkiewicza. Zwiódł kilku obrońców, rozegrał piłkę z Kaczorem i z kilku metrów pokonał Stężałę
41' Czajka efektownie powstrzymuje rajd jednego z rywali
40' Sporna sytuacja w polu karnym Hutnika. Jeden z rywali pada po starciu z Pasionkiem, ale sędzia nie reaguje
39' Rzut rożny wykonywany przez Antasa. Piłka trafia jednak wprost w ręce bramkarza gości
38' Zastawiający piłkę Jarosz ponownie faulowany w środku pola. Tym razem przez Krystosiaka
36' Do strzału na 23 metrze złożył się Świerczyński, ale uderzenie było zbyt lekkie by zaskoczyć Stężałę
35' Kaczorowski fauluje Jarosza w środku pola
33' Pozycyjny atak rywali. Orlęta długo rozgrywają piłkę, w końcu niedokładnie zagrywa piłkę Krystosiak
32' Z ponad dwudziestu metrów uderza Borysiuk. Mocne uderzenie trafia jednak w Pasionka
31' Kontrę wyprowadza Pazdan. Prostopadle zagrywa do Jarosza, ale ten ostatni jest na minimalnym spalonym
30' Kolejne próby kombinacyjnego rozegrania piłki przez rywali są rozbijane przez pewną póki co hutniczą defensywę
27' W rewanżu dynamiczna akcja Paszkiewicza. Nasz napastnik zdołał odegrać do Jarosza, który zgubił zwodem obrońcę i zdołał oddać - niecelny niestety - strzał
26' Pasionek zatrzymuje wbiegającego w pole karne Gizę
25' Błachacz pozbawia piłki Gizę. Z futbolówką zabiera się Kępa, ale zostaje szybko sfaulowany przez Krystosiaka. Piłkarz Orląt otrzymuje żółtą kartkę
24' Po zdobyciu gola Hutnik uspokoił grę, ale wciąż posiada lekką przewagę na boisku
21' Pietroń fauluje szarżującego w swoim stylu Kępę. Z wolnego dośrodkowuje Antas, a Kaczor główkuje ponad bramką
19' GOOOLLLL!!!! 1:0 Śliczna akcja hutników. Po dośrodkowaniu z prawej strony Antas zgrywa piersią piłkęw stronę nabiegającego Paszkiewicza, który mocno uderza bez przyjęcia. Piłka po koźle wpada tuż przy słupku do bramki Orląt. Brawo!!!
14' Po dośrodkowaniu Antasa z wolnego do główki dochodzi Pasionek, ale uderza zbyt lekko
13' Jarosz kapitalnie uruchamia z głębi pola Paszkiewicza, ale ten zaostaje zablokowany przez obrońców Orląt
12' Bardzo grożne uderzenie z wolnego Troca. Piłka minimalnie mija naszą bramkę
12' Pasionek minimalnie wolniejszy od Gizy - fauluje na 23 metrze
11' Z wolnego mocno ale ponad bramką Sotnickiego uderzył Chyła
11' Kaczor powstrzymuje faulem pędzącego w stronę naszej bramki Pliszkę
9' Ładne rozgranie hutników, piłkę w polu karnym przejął nieobstawiony Kępa, ale zbyt długo składał się do strzału i okazja przepadła
8' Rzut rożny dla Hutnika. Piłka wybita po dośrodkowaniu Kępy przez obrońców rywali
7' Tym razem Błachacz w znacznie bardziej pozytywnej roli. Przeprowadził dynamiczny rajd prawą stroną i kąśliwie dośrodkował, ale stoperzy rywali zdołali wybić piłkę
6' Wrzutka Orląt z głębi pola po której Błachacz nie upilnował Troca, ale na szczęście obyło się bez konsekwencji
5' Ostry faul Troca na Błachaczu przy linii bocznej. Po chwili strata Hutnika i na naszą bramkę pognał z piłką Chyła. Jego strzał pod naciskiem obrońców był jednak bardzo niecelny
5' W pierwszych minutach obserwujemy spokojną i czujną grę obu rywali
3' Kaczor powraca na murawę
2' Wskutek starcia na środku boiska leży kontuzjowany Kaczor
2' W rewanżu niecelnie uderzył Paweł Kępa
1' ' Ładna akcja Gizy lewą stroną zakończyła się dośrodkowaniem i udaną - na szczęście - interwencją Pazdana
1' Pierwszy gwizdek Dawida Bukowczna rozpoczął nowy sezon na Suchych StawachHutnik Kraków : Orlęta Radzyń Podlaski 3:1(2:0)

’19,’44 Paszkiewicz, ’82 Antas – ’92 Chyła (Orlęta)

Żółte kartki: Pazdan, Kaczor (Hutnik) – Kaczorowski, Krystosiak, Chyła
Czerwone kartki: Kaczorowski (za drugą żółtą)

Hutnik: Waldemar Sotnicki, Piotr Błachacz, Marcin Pasionek, Paweł Czajka, Michał Pazdan, Piotr Antas (’86 Wojciech Dziadzio), Piotr Świerczyński , Tadeusz Kaczor (’76 Paweł Piotrowicz), Paweł Kępa(’62 Radosław Chrząszcz), Daniel Jarosz(’67 Dariusz Dutka), Andrzej Paszkiewicz.

Orlęta: Krzysztof Stężała, Damian Pietroń, Paweł Ślusarczyk, Krzysztof Kępa, Tomasz Kaczorowski, Grzegorz Krystosiak (’46 Jarosław Pacholarz), Rafał Borysiuk (’75 Marcin Korbieluk), Paweł Pliszka, Przemysław Troc (’46 Łukasz Gołąb), Marcin Chyła, Łukasz Giza

Wypowiedzi po meczowe.

Trener Hutnika - Ryszard Kruk: Wynik lepszy niż gra. Trema zjadła jednych i drugich. Na pewno zagraliśmy słabiej niż w Sączu. Dało się to zauważyć na zawodnikach, którzy grali na 60 ... 70% swoich umiejętności. Przyczyną dość wolnego tempa zawodów było właśnie to. Dala znać o sobie również trema. Większość zawodników debiutowała w oficjalnym meczy na tym stadionie, przed własną publicznością. Wolne tempo nadrabiali za to ambicją w grze. Mam jednak sporo uwag do zespołu, do całego zespołu. Chodzi o organizację gry. Weźmy pod uwagę, że mamy jednego, czy drugiego chłopaka z V ligi, którzy muszą stanowić o obliczu tej drużyny. Jest dużo wymienionych ogniw, pokuszę się o stwierdzenie, że jest to całkiem nowy zespól, który dopiero się zżywa ze sobą. W dzisiejszym meczu byliśmy trochę w lepszej sytuacji niż Orlęta. My już jesteśmy trochę ograni. Rozegraliśmy już pierwszą kolejką. Dla Orląt był to dopiero pierwszy mecz w lidze. Debiutancki i trema na pewno Orlętom towarzyszyła. Po wielu akcjach indywidualnych w obu zespołach, można powiedzieć, że jednych i drugich stać na pewno na więcej, na dużo lepsza grę.

Trener Orląt - Marek Majka: Jestem zawiedziony postawą moich zawodników, nie spodziewałem się że mogą zagrać tak słabo. Nie wiem czym to było spowodowane. Wydaje mi się, że trema swoje zrobiła. Większość zawodników po raz pierwszy grała w III lidze i nie wytrzymali tego psychicznie. Znam ten zespół i wiem, gwarantuje, że potrafi grać lepiej co najmniej o 50% lepiej niż dzisiaj Druga polowa pokazała, ze chłopaki umieją grać. Mieliśmy lekką inicjatywę. Stworzyliśmy sobie kilka sytuacji. Niestety, o naszej porażce zadecydowały szkolne błędy i bardzo słaba postawa w pierwszej połowie.

Wierna Małogoszcz : Górnik Wieliczka 1-1

Podsumowanie statystyczne II kolejki III ligi grupy małopolskiej.

W II kolejce III ligi gr IV padło 18 goli. Najwięcej w meczu Stali Rzeszów z Wisłą II (4-0) i w meczu miedzy Hutnikiem, a Orlętami (3-1). Najmniej bramek padło w meczach Wisłoki Dębica z Motorem i AKS Busko z Avia. Oba mecze zakończyły się wynikiem 0:1. Dwa razy zwyciężali gospodarze, padły trzy remisy, trzy razy zwyciężali goście. Drużyny więcej bramek zdobyły w drugich połowach swoich meczów, bo aż 12, w pierwszych połowach zaledwie 6 bramek zostało strzelonych.
Sędziowie pokazali 31 żółtych kartek i 1 czerwoną (Kaczorowski z Orląt w meczu z Hutnikiem). 10 żółtych kartoników ujrzeli gospodarze, 21 żółtych kartek otrzymali zawodnicy drużyn przyjezdnych. Najwięcej kartek ujrzeli kibice w Dębicy, gdzie sędzia wyjmował, aż 6 razy żółty kartonik.
Mecze oglądnęło około 6100 kibiców. Największą frekwencję odnotowano w Nowej Hucie gdzie na meczu stawiło się około 1100 kibiców. Najmniej kibiców oglądało zmagania zawodników w meczu Stali Rzeszów z rezerwami Wisły (400).
W 8 meczach II kolejki wystąpiło 232 zawodników.

huteusz, 21 styczeń 2007 09:24:22 0 Komentarzy ˇ 1107 Czytań