Sandecja Nowy Sącz: Stanisław Bodziony, Bartłomiej Damasiewicz ( '55 Konrad Zalewski), Dawid Szufryn, Janusz Kandyfer, Tomasz Rusin, Michał Gryźlak, Tomasz Szczepański( '46 Maciej Polański), Adam Ciastoń, Dawid Florian, Piotr Zachariasz, Grzegorz Nowak ( '76 Janusz Świerad)
Hutnik Kraków: Waldemar Sotnicki, Piotr Błachacz, Marcin Pasionek ( '50 Mateusz Niechciał), Michał Pazdan, Paweł Czajka, Piotr Antas, Tadeusz Kaczor ( '68 Paweł Piotrowicz ), Piotr Świerczyński, Paweł Kępa, Dariusz Dutka ( '67 Paweł Wasilewski)

Sandecja Nowy Sącz : Hutnik Kraków 0:1 (0:0)

faule 10/12
rzuty rożne 2/0
żółte kartki 0/2
czerwone kartki 0/0

90+3' Koniec spotkania!!! Hutnik dowozi szczęśliwe zwycięstwo do końca, a zawodnicy tańczą właśnie z radości na środku murawy
90+2' Potworne zamieszanie pod bramką Hutnika. Piłka cudem nie trafia do naszej siatki. Najpierw świetnie interweniuje Sotnicki, a potem pomaga nam słupek
90+1' Kolejny atomowy strzał Wasilewskiego z rzutu wolnego - tym razem jednak nieco ponad bramką Bodzionego
90' Strzał rywali z rzutu wolnego przechodzi nad hutniczą bramką
88' GOLLL!!!! 1:0! Z wolnego uderzył Paweł Wasilewski. Bodziony miał już piłkę w rękach, ale jakimś cudem prześlizgnęła się ona do bramki Sandecji!
87' Ciastoń przerywa ładny rajd Antasa faulem
85' Strata Piotrowicza, kontra gospodarzy, w pole karne wbiega Świerad i po raz drugi w ostatnich minutach przed stratą gola ratuje nas świetnym wyjściem Sotnicki
84' Końcówka meczu to przewaga Sandecji, lepiej wytrzymującej mecz kondycyjnie
82' Po zamieszaniu w naszym polu karnym do strzału przewrotką złożył się Zachariasz, ale na posterunku był Pazdan, który zablokował jego uderzenia
80' Kępa stracił piłkę w środku. W pole karne pognał z nią Zachariasz, ale w sytuacji "sam na sam" kapitalnie spisał się Sotnicki
78' Niechciał przecina podanie Zachariasza w pole karne
77' Zza pola karnego uderzył Ciastoń, ale niezbyt mocny strzał złapał pewnie "Soto"
76' Janusz Świerad zastępuje Grzegorza Nowaka
74' Paweł Kępa sfaulował po lewej stronie szarżującego Floriana, za co obejrzał żółtą kartkę. Rzut wolny dla Sandecji nie przyniósł zagrożenia
73' Gryźlak na pełnej prędkości przechodzi Pazdana, ale świetną asekuracją popisuje się Niechciał
72' Paszkiewicz ładnie przeżucił piłkę przez całe pole karne do Kępy, sędzia uznał jednak, że ten ostatni był na spalonym
69' Po przeciwnej stronie boiska piłkę wywalczył Kępa. Wpadł z nią na pełnej szybkości w pole karne, oddał jednak bardzo niecelny strzał
69' Gryźlak fauluje Niechciała, który wcześniej czysto odebrał mu piłkę
68' Kolejna zmiana w Hutniku. Paweł Piotrowicz zastępuje Tadeusza Kaczora
67' Dariusza Dutkę w ataku Hutnika zmienia Paweł Wasilewski
65' Kapitalne zagranie Kępy, który "przewiózł" przy lini bocznej dwóch rywali, po czym został sfaulowany
63' Antas wybija głową piłkę dośrodkowaną przez rywali
62' Ponownie do piłki doszedł Dutka, ale otoczony przez obrońców rywali stracił piłkę
61' Atomowy strzał Gryźlaka z prawej strony odbija głową Błachacz
60' Okres niezłej szybkiej gry z obu stron. Po rzucie rożnym Paszkiewicz nieczysto atakuje łapiącego piłkę Bodzionego
58 ' Sotnicki pewnie wyłapuje dośrodkowanie rywali w pole karne
57' Po zamieszaniu w polu karnym w świetnej sytuacji znajduje się Paszkiewicz, ale jego strzał odważnym wybiegiem blokuje Bodziony
56' Polański w ostatniej chwili ubiega dobiegającego do piłki w polu karnym Dutkę
55' Damasiewicza, który odniósł uraz po zderzeniu z kolegą z drużyny zmienił Zalewski
52' Sotnicki odważnym wybiegiem i wykopem piłki ubiega napastników Sandecji
50' Odczuwającego skutki starcia ze Szczepańskim Pasionka zastępuje Mateusz Niechciał
48' Fatalna i niewymuszona strata Świerczyńskiego kończy się kontrą Sandecji, którą w ostatniej chwili powstrzymuje Kępa
47' Florian ogrywa Czajkę i pędzi na bramkę Sotnickiego. W polu karnym w ostatniej chwili powstrzymuje go asekurujący kolegę Pazdan
46' Kandyfer powsztrzymuje szarżującego prawą stroną Paszkiewicza
46' Pan Mariusz Posuniak dał sygnał do rozpoczęcia drugiej połowy. W zespole gospodarzy kontuzjowanego Szczepańskiego zastąpił Polański
45+1' Sędzia kończy pierwszą odsłonę spotkania
45+1' Rzut rożny dla Sandecji. Dośrodkowanie wybija Błachacz
45' Bardzo składna, szybka akcja Sandecji, po której do strzału doszedł Szczepański. Na szczęście jego uderzenie nie zagroziło bramce Sotnickiego
43' W ostatnich minutach gra zaostrzyła się wyraźnie
40 ' I Pasionek i Szczepański powrócili na murawę, jednak nasz kapitan mocno utyka
38 ' Z wolnego bardzo niecelnie i słabo uderzył Damasiewicz. Po sytuacji sprzed minuty poza boiskiem przebywają Pasionek i Szczepański
37' Niepierwsze już dzisiaj przejęcie piłki w środku przez Szczepańskiego. Pomocnik rywali pociągnął z piłką i na 20 metrze został sfaulowany przez Pasionka
36' Paszkiewicz zostaje zablokowany na 18 metrze, w chwili gdy składa się do strzału
35' Pazdan w ostatniej chwili blokuje szykującego się do strzału rywala. Odbitą piłkę pewnie łapie Sotnicki
34' Dynamiczna akcja Antasa, który wpadł w pole karne. Tam naciskany przez rywala upadł, ale sędzia uznał, iż była to symulacja i pokazał naszemu zawodnikowi żółtą kartkę. Wydaje się, iż była to słuszna decyzja
33' Najpierw Zachariasz, a później Nowak próbowali przedrzeć się lewą stroną, ale obu powstrzymał Pasionek
32' Błachacz uruchomił po prawej stronie Dutkę, ale ten nie zdołał przyjąc piłki
30' Długa, precyzyjna piłka Pasionka, ale Antas nie zdołał równie dokładnie zgrać jej do wychodzącego na pozycję Dutki
27' Po dośrodkowaniu z prawej strony do piłki na trzecim metrze rzucił się Szufryn, ale na całe szczęści minimalnie przestrzelił. Akcje oskrzydlające Sandecji sprawiają póki co zdecydowanie największe kłopoty hutniczej defensywie
25' Hutnik przeprowadza akcję prawą stroną, ale rozegranie między Kępą, a Dutką było niedokładne
22' Akcję Floriana prawą stroną pewnie powstrzymał Czajka
21' Świerczyński ładnie minął rywala w środku pola po czym został natychmiast sfaulowany
20' Początkowe minuty to niestety przewaga gospodarzy. W Hutniku może podobać się Kępa i pewnie grający Pasionek
20' Ładna akcja Kępy, który podał do Kaczora. Zagranie tego ostatniego do Dutki było minimalnie niecelne
19' Pazdan przecina prostopadłe podanie rywali
17' Znów groźnie pod hutniczą bramką. Rywale rozgrywali swobodnie piłkę przed naszym polem karnym, ale nie zdołali oddać strzału
16' Szczepański przejął piłkę w środku i zainicjował groźną kontrę, którą zmuszony był przerwać faulem Kaczor. Powalił rywala na ziemię za co sędzia bez wachania pokazał mu żółtą kartkę
14' Poważny błąd Pazdana przy przejmowaniu podania naprawia Pasionek
12' Rywal ograł po prawej stronie Czajkę, dośrodkował i w kapitalnej sytuacji Nowak posłał piłkę obok bramki Sotnickiego
11' Kaczor przerywa w środku pola faulem akcję Szczepańskiego
8' Ładną akcję zainicjował Błachacz, rozegrał Antas, ale Dutka, do którego trafiła piłka został zablokowany przez obrońców
6' Sandecja wykonuje korner po którym obok bramki główkuje Damasiewicz
6 ' Groźną akcję Gryźlaka powstrzymuje wślizgiem Kępa
3' Kaczor zagrał z głębi pola do Dutki, ale ten znalazł się na spalonym
2 ' Obie strony rozpoczęły grę bardzo uważnie
1 ' Sędzia rozpoczął zawody

sędziowie:
Mariusz Posuniak z Radomia

info:
Na stadionie w Nowym Sączu zjawiło się około 400 kibiców. Mecz rozegrany zostanie przy pochmurnym niebie - mamy nadzieję, że brak upału korzystnie wpłynie na jakość widowiska.
W składzie rywali wbrew zapowiedziom pojawi się najlepszy snajper Janusz Świerad.

Sandecja-Hutnik.Wypowiedzi pomeczowe

Trener Hutnika Ryszard Kruk: Nie podobał mi się ten mecz. Ale jestem zadowolony z zaangażowania i walki, a że zjadła ich trema i może umiejętności nie te to inna sprawa. Sprzyjało nam szczęście – tak, ale panowie sędziowie też się kilka razy ciekawie zachowali. Oni mieli sytuacje, ale nie mieli czasu by z nich skorzystać, bo wszystko działo się na małej przestrzeni. Krótka ocena nowych zawodników? Świerczyński miał raz złą decyzję, ale później się rozkręcał. Tłumaczy go to że tak jak „Tadek” grał z gorączką, ma anginę. Widać, że bardzo chce, trochę jest spięty, jak złapie luz to będzie lepiej. Wasilewski był trochę w dołku, miał zaległości. Schudł. Rozkręci się i w ten sposób tworzy nam się ciekawa czwórka z przodu, która będzie ze sobą rywalizować. Gdy zderzyło się na boisku dwóch najstarszych na boisku, drżałem ale nie bez przyczyny ściągałem Pasiona w sparingach. Twardy to człowiek. Jestem optymistą, dziś żyła ławka, grupa się integruje.

Trener Sandecji odmówił oceny zakończonego meczu.

Hutnik z tarczą z Nowego Sącza

Piłkarze Hutnika w inauguracyjnym meczu III ligi małopolskiej wygrali w Nowym Sączu z tamtejszą Sandecją 0:1. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Paweł Wasilewski z rzutu wolnego w 88. minucie gry. Gratulujemy Wasilewskiemu i drużynie cennych punktów. Oby tak dalej.

huteusz, 21 styczeń 2007 09:23:05 0 Komentarzy ˇ 1590 Czytań