Dzisiaj jest: 01 Grudzień 20203,625,051 Unikalnych wizyt

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
HUTNIK K- PRZEBOJ 3:1

ArchiwumWygrany sparing, prezentacja i start III ligi

We wtorek piłkarze Hutnika rozegrali w Wolbromiu ostatni mecz sparingowy z tamtejszym Przebojem. Hutnicy wygrali ten test-mecz 3:1, choć przegrywali podobnie jak w meczu z Alwernią. Bramki dla Hutnika zdobyli: Paszkiewicz, Jarosz (karny) i Dutka. To zwycięstwo powinno dodać więcej wiary i nadziei przed początkiem III ligi, która startuje już w najbliższy weekend. Podopieczni Ryszarda Kruka w sobotę zagrają w Nowym Sączu z tamtejszą Sandecją. Ten wynik pokaże na jak hutnicy zostali przygotowani do sezonu i na co ich stać w tej rundzie.

Zanim hutnicy wyruszą w podróż z Nowej Huty do Nowego Sącza w czwartkowy wieczór czeka ich oficjalna prezentacja. Na Suchych Stawach przygotowuje ją Piotr Danek. Czy będzie równie obfita jak ta sprzed roku? Wszystko zobaczycie Państwo w naszym serwisie.

Oczekiwana III liga startuje już w najbliższy weekend. Na mecz Hutnika na Suchych Stawach musimy zaczekać jeszcze do następnego tygodnia. Dopiero wówczas Hutnik zaprezentuje się przed własną publicznością.

Przebój Wolbrom 1-3 Hutnik Kraków !!

W swoim trzecim sparingu przed własną publicznością Przebój podejmował 3-cio ligowy Hutnik Kraków. Po dobrej pierwszej połowie w wykonaniu Wolbromian, w drugiej połowie przewage mieli goście. Dodając do tego lepszą skuteczność pod bramką mecz zakończył sie wynikiem 1-3 dla gości.

Przebój w pierwszej odsłonie był wyraźnie drużyną lepszą, wypracowującą sobie dużo okazji, lecz zawodziła skuteczność, co w ostatecznym rozrachunku odbiło się niekorzystnie na wyniku. mecz rozpoczął się dobrze dla nas. Już w 1 akcji Salomon mógł zdobyć gola, lecz zabrakło dokładności. Przebój grał szybko i zdecydowanie, często próbował strzelać z dystansu. Jedna z takich prób podjął Świątek, lecz przeniósł piłke nad poprzeczką. Kibice czekali na bramke do 17 minuty, kiedy to pięknym szczupakiem Świątek pokonał bramkarza gości. Wolbromscy gracze do końca I odsłony kotrolowali spotkanie. Mimo to Hutnik kilkukrotnie niebiespiecznie uderzał na naszą bramkę, w której wyśmienicie spisywał się Szot, wykazując sie świetnym refleksem. Wynik do przerwy nie uległ zmianie.

W II odsłonie Hutnik ruszyl żwawiej na naszą bramkę. Pierwszym tego sygnałem był groźny strzał w 52 minucie, który minimalnie przeleciał nad poprzeczką bramki Szota. Niestety to był zły omen, bowiem już minute później Hutnik zdobył bramkę wyrównującą. Do świetnej prostopadłej piłki wybiegł zawodnik z lewego skrzydła i będąc "sam na sam" z Szotem uderzył w długi róg jego bramki. Nasz bramkarz był bez szans.Nasi zawodnicy także stwarzali sobie sytuacje, lecz nie potrafili ich wykańczać, co się później na nich zemściło.Salomon dostał idealne podanie od Świątka i będąc w sytuacji "1 na 1" z bramkarzem trafił prosto w niego. Zemściło sie to na nas, bo w 61 minucie Kaczmarczyk powalił w polu karnym napastnika rywali i sędzia wskazał na "wapno". Strzelec się nie pomylił i było już 1-2. Jak grom z jasnego nieba spadła na nas akcja w 64 minucie, kiedy to nasi obrońcy popełnili szkolny bład i dali wyjśc zawodnikowi gości na czystą pozycje, który "wzamian" pokonał technicznym strzałem interweniującego na przedpolu Szota. Później tempo gry spadło, co wpłynęło negatywnie na jakość widowiska. Wynik do końca nie uległ zmianie.

Pomimo porażki nasi zawodnicy zaprezentowali się dobrze, szczególnie w pierwszej części gry. Trzeba mieć nadziej, że do pierwszego meczu ligowego ich forma nadal będzie wzrastać.

Przebój Wolbrom - Hutnik Kraków 1-3(1-1)

Bramki dla Przeboju: Świątek 11

Widzów: 450

Skład Przeboju : Szot - Włudarz, Szewczyk, Kaczmarczyk (Wojcieszak), Siedlarz (Tarnówka) - Tomasik, Zięba, Świątek, Szymanowski (Cupiał) - Salomon (Porębski), Rak

huteusz, 21 styczeń 2007 09:22:13 0 Komentarzy ˇ 1224 Czytań