Dzisiaj jest: 01 Grudzień 20203,625,077 Unikalnych wizyt

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Hutnik - Pogon Lezajsk 1:1

ArchiwumPoczątek spotkania!

3' Akcja Hutnika przerwna ofiarną interwencją Rogali!

5' Piękny strzał z 20 metrów Lipeckiego i świetna interwencja Nalepy!

8' Niedokładne dośrodkowanie z rzutu wolnego Madejskiego! Spokojnie gra Pogoń...

11' Znów stzrał Madejskiego z ok. 30 metrów ale obok bramki!

13' W odwecia bomba Pacuły ale daleko od bramki!

14' Pacuła znów tym razem lepiej ale Kącik dobrze broni!

15' Szybka kontra Hutników genialną interwencja popisał się Nalepa!

16' Strzał Błachacza ale ponad bramką!

17' Hutnik przeważa na boisku ale Pogoń wciąż sie stara!

18' Znów Błachacz bardzo dobrze się spisał ale Bartnik ratuje zespół!

19' Podania wymieniają Madejski i Jarosz, Madejski oddaje stzrał ale zablokowany!

23' Odważne wyjście Kącika pod nogi Pawła Sieka!

26' Madejski zwodzi w polu karnym podaje do Jarosza ten uderza w słupek!

27' Pogoń musi wziąść się do roboty jeśli nie chce stracić gola!

28' Zamieszanie w polu karnym, główka Jarosza Nalepa broni!

30' Podkręcony stzrał Kępy z trudem broni Nalepa!

31' Zmiana w Hutniku Kępa już sobie nie pogra w jego miejsce Dutka!

32' Wciąż widoczna przewaga Hutników

34' Trójkowa akcja Hutników, szczupak i obok bramki Lipecki!

37' Znów wymuszona zmiana Kaczor zastepuje Czajkę!

39' Grożnie dośrodkował Szmuc ale nic z tego!

40' Marcin Szmuc uderzył z wolnego obok bramki!

42' Madejski znów aktywny oddaje strzał na szczęście niecelny!

43' Świetne podanie do Danielaka ale spalony!

44' Madejski kolejny raz próbuje ale nic mu nie wychodzi!

45' Pacuła próbuje z rogu pola karnego i nic z tego!

45+1' Arbiter kończy w miarę dobrą połowę dla Pogoni!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

46' Początek drugiej połowy spotkania!

47' GOOOOL! dla hutnika Madejski spróbował po raz kolejny i opłacało się piłka w siatce gości, Nalepa bez szans!

48' Jarosz też chce zdobyć bramkę ale przeszkadza mu w tym Nalepa!

49' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla Pogoni!!!!!!!!!!!!!!

49' Danielak zostaje sfaulowany w polu karnym musi zejśc z boiska ale najpierw wykonuje rzut karny i mamy remis!!!

53' W miejsce Danielaka wchodzi Marek Skupień Bolący bark przeszkadza mu w grze i musi zejść! Niestety to wielka strata w szeregach Pogoni!

58' Hutnik próbuje znów uzyskać przewagę!

59' Pogon nastawia sie na kontrataki!

62' Klawiatura mi sie zacina sorki za przerwy! :(

63' Ładną pułapkę ofsajdową zastawia defensywa Pogoni!

64' Madejski efektownie przechodzi w pole karne przewraca sie ale sędzia nie gwiżdże! Nie ma karnego!!!

65' Bujniak za Szydełkę-zmiana w Pogoni!

66' Rzut wolny po faulu na Szmucu on z rzutu wolnego w mur!

67' Żółta kartka dla Pacuły za faul na Lipeckim!

70' Szarża Skupnia, wrzutka ale nic z tego!

71' Pogoń gra bardzo dobrze i osiągneła teraz widoczną przewagę na boisku! :)

72' Pacuła wrzuca ale Kącik spokojnie!

73' Mateusz Niechciał(ale musiał) zastąpił Dutkę!

78' Madejski wciąż próbuje wywalczyć zwycięstwo swojej drużyny, strzela ale Nalepa ratuje zespół!

81' Rogala wygarnia ładne dogranie Błachacza!

83' Mecz co chwile przerywaja ostre faule zawodników obu drużyn!

84' Pacuła aktywny w polu karnym ale pasinek głową wybija piłkę!

85' Kącik jest najjaśniejszą postacią w drużynie Hutnika!

87' Ale Nalepa też chce się popisać i bardzo ładnie broni!

90' Koniec meczu!! Cenny remis w Krakowie!!

Po ostatnim zwycięstwie w meczu o przysłowiowe "życie" piłkarze Pogoni powinni złapać „wiatr w żagle” i powalczyć co najmniej o jeden punkt w meczu z Krakowski Hutnikiem.

Hutnik ten sezon może zaliczyć do średnio udanego, gdyż zespół Roberta Kasperczyka zajmuje obecnie siódmą lokatę. Nie ma szans na bynajmniej baraże, a o spadku też nie ma co mówić. Więc o co będzie grać Hutnik?? Trudno jest odpowiedzieć na te pytanie, ale . . . na pewno będą chcieli dobrze pożegnać się z kibicami. Ostatnie tygodnie w wykonaniu krakowian są niezbyt udane. Wystarczy powiedzieć iż w jednym meczu potrafili pokonać Górnika Wieliczkę 4:1, by następnie przegrać z Kolejarzem 1:0.

Natomiast jeśli chodzi o grę Pogoni to . . . wiemy niemal wszystko. Same porażki i tylko trzy zwycięstwa.

Przewidzenie wyniku jest trudne, ale wiemy, że Hutnik to faworyt spotkania i zespół z czołówki tabeli i na pewno tego meczu nie odpuści. A Pogoń co cóż . . .

Miło nam poinformować iż na naszej stronie odbędzie się relacja live z tego meczu!!
Tym razem zamiast przedłużyć sędzia postanowił skrócić nieco spotkanie i w 89 minucie odgwizdał jego zakończenie. Hutnik zremisował z Pogonią 1:1
89' Zmiana u gości. Latusiek zmienia Tomasz Szmuca.
88' Z wolnego uderzył Madejski, ale piłka przeszła tuż nad poprzeczką
85' Wreszcie celny strzał. Akcja Błachacz - Antas po prawej stronie, dośrodkowanie na 5 metr, gdzie z woleja uderzył Jarosz, ale świetnie obronił Nalepa
84' W roli głównej Kącik. Nie wyszedł do dośrodkowania z rogu rywali, ale po chwili kapitalnie odbił strzał przeciwnika z 8 metrów
Długa piłka w pole karne hutników, ale Pasionek nie pozwolił opanować futbolówki aktywnemu Pacule
82' Mecz zrobił się w końcowych minutach ostry. Zawodnicy nie szczędzą sobie fauli
81' Ładne dogranie Błachacza w pole karne zdołał wygarnąć obrońca Pogoni
78' Świetne prostopadłe podnie Madejskiego w pole karne. Nalepa okazał się minimalnie szybszy od Lipeckiego
76' Mateusz Niechciał zastąpił Dariusza Dutkę
73' Antas minął w polu karnym rywala i zdołał oddać strzał, ale futbolówka minęła słupek bramki rywala
71' Centrę Pacuły wyłapuje Kącik
70' Nadspodziewanie dobra gra Pogoni, która zdołała osiągnąć przewagę na boisku
70' Ponownie ładny rajd i groźne dośrodkowanie Skupienia
69' Pacuła fauluje Lipeckiego i zostaje ukarany żółtym kartonikiem
67' Pazdan faulem powstrzymuje na 25 metrze Marcina Szmuca. Po rzucie wolnym piłka uderza w mur i przechodzi obok bramki Kącika
66' Zmiana w drużynie gości. Bujniak zastępuje Szydełkę
64' Bardzo efektowny rajd Madejskiego, który minął dwóch rywali, po czym padł potrącony w polu karnym, ale sędzia nie dopatrzył się naruszenia przepisów
62' Świetny drybling Antasa, ładne zgranie do Jarosza, ale nasz napastnik znalazł się na minimalnym spalonym
59' Kontratak gości przerywa skutecznym wślizgiem Kostera
58' Oskrzydlająca akcja Hutnika, ale dośrodkowanie Czajki zostaje przecięte
57' Czajka ostro sfaulował Sieka, za co został ukarany żółtą kartką
55' Dynamiczny rajd Pacuły lewą stroną przerwał Błachacz
54' Na czystą pozycjęwyszedł w polu karnym Daniel Jarosz, ale sędzia przerwał akcję dopatrując się spalonego
53' Marek Skupień zastępuje Andrzeja Danielaka, który po faulu Kącika sprzed paru minut nabawił się kontuzji barku
49' GOL!!! Mamy szybkie wyrównanie. Rozpędzony Danielak wpadł w pole karne, gdzie sfaulował go wychodzący z bramki Kącik. Bramkarz Hutnika obejrzał żółtą kartkę, a po chwili Danielak pokonał go z rzutu karnego
47' Wyczyn kolegi próbował skopiować Jarosz. Ładnie przedryblował obrońcę i uderzył z 18 metrów, ale Nalepa odbił piłkę nogą
46' GOL!!! Kapitalny początek Hutnika. Zagranie z klepki w środku pola, z piłką zabrał się na 40 metrze Madejski, podciągnął do pola karnego i wspaniale uderzył w górny róg bramki rywali. Nalepa był kompletnie bez szans
46' Rozpoczęła się druga część meczu
----
45' Arbiter kończy pierwszą - słabą niestety - połowę. Hutnik zdołał oddać w niej kilka strzałów, ale gra naszej drużyny nie może zachwycać
45' Szybka wymiana podań gości i z rogu pola karnego minimalnie niecelny strzał zdołał oddać Pacuła
44' Ponownie z dystansu przymierzył Madejski, ale piłka tym razem o centymetry minęła bramkę Nalepy
43' Prostopadłe zagranie do wbiegającego w pole karne Danielaka, ale napastnik gości znalazł się na spalonym
42' Madejski znalazł się z piłką na 25 metrze i oddał - niecelny niestety - strzał
39' Marcin Szmuc tym razem uderzył z rzutu wolnego. Piłka minimalnie minęła bramkę Kącika
37' Z rzutu wolnego dośrodkowł groźnie Marcin Szmuc, ale piłkę wybił Pasionek
36' Kolejna wymuszona zmiana. Tadka Kaczora zastępuje Paweł Czajka
33' Bardzo efektowna akcja Hutników w trójkącie Antas, Madejski, Lipecki. Ten ostatni rzucił się szczupakiem do dośrodkowania, ale minimalnie chybił
31' Zmiana w Hutniku. Utykający Kępa opuszcza boisko, a pojawia się na nim Dariusz Dutka
30' Znów Nalepa w roli głównej. Hutnik przejął piłkę w środku, w stronę bramki pociągnął Kępa, ale bramkarz gościł odbił jego podkręcony strzał
27' Po rzucie rożnym i małym zamieszaniu w polu karnym Pogoni do główki doszedł Jarosz, ale Nalepa przeniósł piłkę nad poprzeczką
26' Madejski zakręcił kilkoma rywalami w polu karnym, wyłożył piłkę do Jarosza, ale plasowany strzał tego ostatniego wylądował na słupku
25' Kącik odważnym wybiegiem ubiega Pawła Sieka
22' Ładna wymiana szybkich podań między Jaroszem i Madejskim. Ten ostatni zdołał uderzyć, ale jego strzał został zablokowany
20' Na boisku oglądamy lekką przewagę Hutnika
19' Ponownie w polu karnym pokazał się Błachacz, ale w ostatniej chwili piłkę wygarnął mu Bartnik
14' W pole karne gości dynamicznie wbiegł Błachacz i zdołała oddać strzał. Piłka przeszłą jednak ponad poprzeczką
13' Szybka akcja hutników i po podaniu Lipeckiego do strzału doszedł Madejski. Nalepa popisał się świetną interwencją
12' Po chwili Pacuła przymierzył jużprecyzyjniej, ale Kącik był czujny
11' W rewanżu mocno, ale również niecelnie uderzył Pacuła
10' Z ponad 30 metrów na strzał zdecydował się Madejski, ale piłka minęła bramkę rywali
08' Rzut wolny dla Hutników z 40 metrów wykonywał Madejski, ale jego dośrodkowanie okazało się niedokładne
05' Niefrasobliwa strata gości w środku pola. Do piłki doskoczył Lipecki i pięknie uderzył z ponad 20 metrów, ale Nalepa był na posterunku
03' Ładnie pociągnął środkiem boiska Lipecki, ale jego akcję zablokował ofiarną inerwencją Rogala
02' Antas zablokowany po prawej strony. Pierwszy rzut rożny dla Hutników nie przyniósł zagrożenia
01' Sędzia dał znak do rozpoczęcia spotkania Hutnik-Pogoń 1-1 na pożegnanie sezonu przy Ptaszyckiego. Hutnik Kraków zremisował 1-1 w spotkaniu z Pogonią Leżajsk. Tym samym pożegnał się z kibicami w tym sezonie. Ostatnie dwa mecze Hutnik rozegra na wyjeździe, następne emocje na Suchych Stawach w wakacje.

Z zółtą chorągiewką: Mrozowski Michał. info:
Pogoda "angielska".Chłodno, zachmurzone niebo, co jakiś czas siąpi deszcz.Oby gra też przypominała angielski futbol.Piłkarska Reprezentacja Nowej Huty rozgrywa dzisiejszy mecze niemal równocześnie z meczem sparingowym Reprezentacji Polski przed Mundialem.

Hutnik Kraków – Pogoń Leżajsk 1:1
46' Madejski -49' Danielak (k)

Kartki: Hutnik: Kącik(ż), Czajka(ż)

Hutnik: Andrzej Kącik, Piotr Błachacz, Marcin Pasionek, Marcin Kostera, Michał Pazdan, Krzysztof Lipecki, Tadeusz Kaczor ( ‘36 Paweł Czajka), Paweł Kępa ( ’31 Dariusz Dutka('76 Niechciał )), Piotr Madejski, Daniel Jarosz, Piotr Antas

Pogoń: Grzegorz Nalepa, Paweł Siek, Dariusz Bartnik, Łukasz Rogala, Andrzej Kaznecki, Andrzej Błotni, Szymon Szydełko ( ’66 Bujniak), Tomasz Szmuc, Marcin Szmuc ( ‘89 Latusiek), Marcin Pacuła, Andrzej Danielak ( ’53 Marek Skupień)

Sandecja Nowy Sącz - Górnik Wieliczka 2-2

W sobotnie popołudnie na Suche Stawy wybrała się garstka kibiców Hutnika. Reszta zapewne zasiadła do obejrzenia meczu testowego reprezentacji Polski z Chorwacją. Czy mieli rację ci, którzy zostali w domach, czy też ci, którzy przybyli na Suche Stawy trudno rozsądzać. Czas na Mundial dopiero nadejdzie, a podopieczni Roberta Kasperczyka grali ostatni mecz w Nowej Hucie w tej kończącej się rundzie. Może to spotkanie wyglądałoby inaczej, gdyby wszyscy zaangażowali się w grę jak należy, a tak przy pełnych obrotach Madejskiego, Lipeckiego i Jarosza mecz w wykonaniu hutników był na dość średnim poziomie. Wykartkowanych lub kontuzjowanych była w sobotę cała gama: Stanula, Sotnicki, Gawlik, Piotrowicz, Wiącek, Stolarz. Spora grupa hutników co już stało się tradycją złożyła przed końcem rundy wypowiedzenia w formie pisemnej, iż nie zamierzają grać już w Hutniku i będą poszukiwać nowych klubów. Trudno powiedzieć jaki będzie dalszy los SSA Hutnik, ale takiego zachowania na Suchych Stawach nie powinno się dłużej tolerować.

Od początku spotkania hutnicy starali się przycisnąć gości z Leżajska. Dominował Piotr Madejski, który raz po raz starał się wspólnie z kolegami skonstruować dobrą i skuteczną akcję, albo w pojedynkę przedrzeć się przez obronę gości by uderzyć na bramkę Pogoni. Kilkakrotnie udało mu się to uczynić, kilkakrotnie w pierwszej odsłonie groźnie uderzał, ale bramki to nie przyniosło. Groźnie też kontrowali goście, jednak na posterunku byli albo obrońcy (pewne wybicia Kostery), albo sam Kącik. Gdy wybiła 43. min gry niespodziewanie lubelski sędzia Jacek Małyszek zakończył pierwszą odsłonę spotkania.

Druga połowa a w zasadzie jej pierwsze cztery minuty rozstrzygnęły losy spotkania. Tuż po gwizdku sędziego kolejną akcję w swoim stylu rozpoczął Piotr Madejski. Kilka krótkich podań i całą akcję wykończył sam Madejski. 1:0 dla Hutnika. Ale tylko na chwilę. Po czterech minutach napastnik gości Andrzej Danielak wpadł w pole karne Hutnika, a zatrzymał go Kącik, który sfaulował napastnika Pogoni. Sam bramkarz Hutnika otrzymał żółtą kartę a Pogoń rzut karny. Poszkodowany nie pomylił się i było 1:1. Obie strony próbowały w dalszych minutach gry zmienić rezultat meczu. Po dwudziestu minutach gry drugiej części spotkania i kilku akcjach Hutnika do głosu doszli goście z Leżajska. Wynik meczu do końca się nie zmienił i podobnie jak pierwszą połowę tak i drugą sędzia z Lublina zakończył, kiedy na zegarze stadionowym wybiła 88. min gry.

Przed hutnikami dwa ostatnie wyjazdowe spotkania. Pierwszy z nich rozegrają w środę w Sanoku z tamtejszą Stalą. Drugi za tydzień z Avią w Świdniku. Wszystko wskazuje na to, że Hutnik zakończy sezon 2005/2006 w środku tabeli. Czy będzie to miejsce 7. czy 8. a może 6. to okaże się za tydzień. W tygodniu poruszymy także tematy tego kto zostanie, a kto odejdzie z Suchych Stawów. Będziemy spekulować nad szansami piłkarzy Hutnika w wyższej lidze lub w klubach trzecioligowych. Podejrzewamy, że nikt nie wybiera się do Koszyc lub innej pobliskiej miejscowości...

SUBIEKTYWNA OCENA TRENERA – specjalnie dla serwisu NOWA HUTA NON STOP! mówi Robert Kasperczyk:

- Tak się złożyło, że w końcówce tej rundy gramy z zespołami, które rozpaczliwie walczą o utrzymanie się w trzeciej lidze. Remis niewiele dał gościom z Leżajska. My chcemy już skończyć tę rundę. Takiej plagi kontuzji i urazów nie mieliśmy nigdy. Sotnicki, Wiącek, Stanula, Gawlik, Stolarz i Piotrowicz nie mogli zagrać ze względu na urazy lub kartki. Kaczor, Kępa i Dutka wyszli dzisiaj na boisko na własną prośbę, bo chcieli pomóc kolegom, pomimo pourazowych dolegliwości, ale widzieliśmy jak to się skończyło. Trzy wymuszone zmiany osłabiły nam i tak mocno uszczuplony zespół. Ale i tak spokojnie mogliśmy wygrać ten mecz. W pierwszej połowie mieliśmy kilka wyśmienitych okazji do zdobycia bramek. Niestety, jeśli nie strzela się takich „setek”, to trudno jest wygrać mecz. Bardzo dobrze rozpoczęła się dla nas druga odsłona. „Swoją” dziewiątą bramkę w tym sezonie zdobył Piotrek Madejski po pięknym uderzeniu z 20 metrów. Za chwilę mogło być 2:0, ale po indywidualnej akcji i kąśliwym uderzeniu Daniela Jarosza, świetną interwencją popisał się Nalepa. Dwie minuty później nastąpił zupełnie niepotrzebny faul Kącika na Danielaku, potem wykorzystana „jedenastka” przez poszkodowanego i zrobiło się 1:1. Goście uwierzyli, że mogą dzisiaj wygrać z mocno osłabionym Hutnikiem i zaczęli sobie poczynać coraz śmielej. Najlepszą sytuację zmarnował dla Pogoni w 87 minucie Pacuła, którego strzał obronił w dobrym stylu Kącik, częściowo rehabilitując się za sprokurowaną wcześniej bramkę. Po przymusowej, trzeciej zmianie i zejściu Darka Dutki graliśmy tercetem młodziutkich napastników: Antas, Jarosz i Niechciał, który jest przecież nominalnym obrońcą. Ze zgrozą patrzyliśmy na Krzyśka Lipeckiego, który miał rozcięty łuk brwiowy i w każdej chwili mógł poprosić o kolejną zmianę. Nie zrobił jednak tego, choć nikt by nie miał mu tego za złe. Kącik, Błachacz, Czajka, Pazdan, Dutka, czy wcześniej wspomniani Antas, Jarosz i Niechciał stanowili w drugiej połowie o obliczu zespołu. To przyszłość Hutnika, ale jeszcze odległa na „rozdawanie kart” w trzeciej lidze. Teraz musimy „posklejać” zdrową ekipę na wyjazdy do Sanoka i Świdnika, by powalczyć o punkty, choć wiemy, że będzie ciężko. Przynajmniej spodziewamy się normalnego sędziowania... A swoją drogą, do jakiej tragedii musi dojść, by ludzie, którzy dorabiają sobie sędziowaniem, przestali zabierać pieniążki tym, którzy z tego żyją i utrzymują rodziny? Nie jest to tłumaczenie dzisiejszego remisu, ale moje własne spostrzeżenie dotyczące kończącej się piłkarskiej wiosny w naszej trzeciej lidze.

Artykuł: nowahuta.org.pl
Hutnik - Pogoń Leżajsk 1:1

"Mittal ostatnia nadzieja Hutnika" czy "Drugoligowy Hutnik? Nowa Huta będzie wdzięczna Panie Prezydencie!!!" głosiły hasła na transparentach. W ten sposób kibice wyrażali nadzieję na wsparcie i odbudowę klubu z Suchych Stawów. Dowiedzieliśmy się, że w tym tygodniu dyrektor krakowskiego oddziału Jerzy Woliński ma definitywnie ogłosić czy Mittal Steel Poland zostanie sponsorem Hutnika, czy nie.

Prowadzenie dla gospodarzy zdobył Piotr Madejski (najskuteczniejszy w sezonie - 9 goli) po przepięknym strzale w samo okienko z 14 metrów. Po trzech minutach wyrównał Andrzej Danielak z rzutu karnego, podyktowanego po faulu na nim samym. Faulował w zupełnie bezsensowny sposób bramkarz Hutnika Andrzej Kącik. Zrehabilitował się w 85. min, gdy obronił strzał z kilku metrów Marcina Pacuła.

Hutnik Kraków - Pogoń Leżajsk 1:1 (0:0)

Bramki: Madejski (46.) - Danielak (49. z rzutu karnego).

Hutnik: Kącik Ż - Błachacz, Kostera, Pasionek, Pazdan - Lipecki, Kaczor (37. Czajka Ż, 78. Niechciał), Madejski - Antas, Jarosz, Kępa (31. Dutka).

Pogoń: Nalepa - Siek (81. Dąbek), Rogala, Bartnik, Kaznecki - Szydełko (67. Bujniak), Błotni, Tomasz Szmuc (90. Latuszek), Marcin Szmuc - Pacuła Ż, Danielak (54. Skupień).

Sędziował Jacek Małyszek z Lublina. Widzów 250.

huteusz, 20 styczeń 2007 22:09:51 0 Komentarzy ˇ 1282 Czytań