Dzisiaj jest: 09 Kwiecień 20203,471,215 Unikalnych wizyt

Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Hutnik - Okocimski 0:0

ArchiwumRemisowy sparing
W niedzielny wieczór drużyna Hutnika zmierzyła się w Skotnikach z Okocimskim Brzesko w ostatnim - miejmy nadzieję - spotkaniu sparingowym przed zbliżajacym się sezonem.
Pojedynek z IV-ligowcami - toczony przy padającym przez większość czasu deszczu - zakończył się bez bramek, a okazji do ich zdobycia nie było w przeciągu spotkania zbyt wiele.
W I połowie Hutnik zdecydowanie górował nad przeciwnikiem, który ani razu nie zagroził naszej bramce. Hutniczy blok obronny spisywał się bezbłędnie, przerywając wszystkie - bez wyjątku - akcje Okocimskiego. HKS dominował także w środku boiska, ale pod bramką rywali brakowało zazwyczaj dokładności, w związku z czym dobrych sytuacji strzeleckich było niewiele. Najlepsze zmarnowali Kaczor, który wdarł się prawą stroną w pole karne gości z Brzeska (uderzenie było niestety niecelne) oraz Madejski, próbujący pokonać bramkarza przeciwnika najpierw efektownym lobem, a potem mocnym strzałem prawą nogą zza pola karnego.
Po przerwie wraz z przeprowadzanymi zmianami w grze Hutników zaczęło się pojawiać trochę nieporządku, w związku z czym rywal zaczął dochodzić do głosu i częściej gościć w okolicach naszego pola karnego. Szczególnie w końcówce spotkania kilka efektownych szybkich akcji zespołu trenera Kordeli musiało się podobać, a zatrudnienie znalazł wreszcie najpierw Kącik, a później Jeziorek.
Hutnik odpowiedział akcjami, po których szanse miał Dutka (najpierw zablokowany przy próbie strzału, a później ostro zaatakowany przez bramkarza w polu karnym - sędzia nie dopatrzył się jednak przewinienia). Nasi zawodnicy próbowali także strzałów z dalszej odległości, żaden z nich nie przyniósł jednak efektu, w związku z czym ostatni przedsezonowy sprawdzian Hutnika zakończył się bezbramkowym remisem.
Na większą skuteczność oraz gole naszej drużyny liczymy więc w spotkaniach ligowych. Mocno opóźnioną ligę Biało - Błękitno - Niebiescy zainaugurują za tydzień pojedynkiem w Zabierzowie z tamtejszym Kmitą.

Skład Hutnika: Kącik - Pazdan, Kostera, Pasionek, Stanula - Lipecki, Kaczor, Piotrowicz - Kępa, Madejski - Dutka

Ponadto grali: Jeziorek, Niechciał, Gawlik, Błachacz, Jarosz

Ostatni sparing przed ligą na remis. Hutnik-Okocimski 0-0.
W ostatniej sparingowej potyczce przed zbliżającą się rundą wiosenną, piłkarze Hutnika zremisowali z IV ligowym Okocimskim Brzesko 0-0. Mecz rozegrano w Skotnikach.

Mecz odbył się w niedzielny deszczowy wieczór, Hutnik zagrał dość przyzwoicie ale bez fajerwerków. Zwłaszcza w pierwszej połowie posiadał inicjatywę a "Piwosze" nie byli w stanie zagrozić bramce Kącika. Okazje za to miał Hutnik po akcjach i strzałach Kaczora, Madejskiego i Dutki. Generalnie spotkanie miało wypełnić lukę po odwołanej kolejce i tę role spełniło. Za tydzieńw Zabierzowie zacznie się gra na poważnie o punkty i ...awans do II ligi!

Hutnik: Kącik - Pazdan, Kostera, Pasionek, Stanula - Lipecki, Kaczor, Piotrowicz - Kępa, Madejski - Dutka oraz Jeziorek, Niechciał, Gawlik, Błachacz i Jarosz.

huteusz, 20 styczeń 2007 21:55:54 0 Komentarzy ˇ 1050 Czytań