Dzisiaj jest: 30 Lipiec 20213,794,221 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Hutnik - Kolejarz 2:1


Archiwum
Skład Hutnika: Kącik - Stanula, Pazdan, Gawlik, Kępa - Lipecki, Piotrowicz, Czajka - Antas, Madejski - Dutka
Ponadto zagrali: Jeziorek, Kaczor, Orłowski, Dziadzio
zrodlo:www.hutnik-krakow.pl
Wieczorny sprawdzian Hutnika w Skotnikach
Na boisku wielofunkcyjnym w Skotnikach podopieczni Roberta Kasperczyka zmierzą się dzisiaj wieczorem z rywalem z małopolskiej III ligi Kolejarzem Stróże. Hutnicy szlifują formę przed debiutem na wiosnę. Wszystko wskazuje na to, że kolejna kolejka ze Stalą Stalową Wolą zostanie przesunięta. Fotorelację z dzisiejszego pojedynku sparingowego przygotuje dla Państwa Marcin Kądziołka. Drużynę ze Stróży prowadzi świetny niegdyś napastnik Hutnika, Bogusław Szczecina.

zrodlo:www.nowahuta.org.pl
Dobry mecz w Skotnikach. Hutnik lepszy od Kolejarza

Ostry, szybki, zacięty mecz rozegrano podczas sparingowej potyczki Hutnika z Kolejarzem Stróże. Hutnicy rozegrali go w zasadzie w terminie pierwszego meczu ligowego, który miał się odbyć na Suchych Stawach z Tłokami Gorzyce. Kolejkę tę przełożono, a kluby szukają na gwałt sparingpartnerów. W niedzielę spotkali się rywale z jednej grupy III ligi.

Obserwatorzy meczu ocenili go jako dobry, żywiołowy, szybki i zacięty. Trener Robert Kasperczyk podsumowując mecz stwierdził krótko: - Zwyciężył nowohucki, twardy charakter, a sam mecz na szczęście zakończył się bez kontuzji. Prowadzenie w sparingu uzyskali goście ze Stróży. Wyrównanie przyniósł gol Piotra Madejskiego z rzutu karnego, a gola zwycięskiego zdobył Dariusz Dutka. W meczu nie zagrali: Sotnicki, Wiącek, Stolarz i Kostera. Wspominaliśmy o urazach jakie przytrafiają się hutnikom poprzez wydłużające się treningi na twardej nawierzchni hutniczej hali balonowej. Po niedzielnej grze obu drużyn widać już ogromny głód piłki. Zaległe mecze trzeba będzie odrabiać, a zatem kibice będą mogli prędzej czy później co oglądać. Z niecierpliwością czekamy na pierwszy mecz drużyny z Suchych Stawów.
zrodlo:www.nowahuta.org.pl
huteusz, 20 styczeń 2007 21:55:02 0 Komentarzy ˇ 1270 Czytań


Komentarze


Brak komentarzy.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice