Dzisiaj jest: 30 Lipiec 20213,794,289 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Hutnik - Puszcza


Archiwum
Jak ocenić ten rezultat? - Aż czy tylko remis to będziemy się zastanawiać w lidze - uspokaja trener Robert Kasperczyk - Bardzo poważnie potraktowany sparing, szybki mecz i wysoko postawiona przez Puszczę poprzeczka. Dziś było dużo biegania, bo utrudnione warunki treningowe powodują głód piłki. Wszystkich zainteresowanych powrotem Krzysztofa Lipeckiego do zespołu po niesprawiedliwym zawieszeniu przez MZPN informujemy, że "Lipa" zagrał 67 minut, ale wciąż mimo chęci do gry widać duże zaległości treningowe.

Skład Hutnika: Sotnicki-Stanula,Pasionek,Pazdan,Kępa-Lipecki,Kaczor,Stolarz-Antas,Dutka,Madejski.

Grali również: Kącik,Błachacz,Gawlik,Kostera,Czajka,Piotrowicz,Jarosz,Orłowski.

W związku z przełożeniem pierwszej kolejki ligowej, drużyna Hutnika zagra jeszcze jeden mecz sparingowy w niedzielę(19.03), w Skotnikach o godz. 18:55 z Kolejarzem Stróże.

zrodlo:www.nowahuta.org.pl
Remis w sparingu z Puszczą
(13.03.2006 21:29)
Dziś o 18:55 na sztucznej nawierzchni ośrodka sportowego w Skotnikach rozpoczął sie mecz sparingowy pomiędzy Hutnikiem a Puszczą Niepołomice. Ponad półtorej godziny później po bramkach Piotra Madejskiego (lob z 16 metrów w 11 min.) oraz Rafała Kmaka (wygrał walkę bark w bark z Pawłem Kępą i pokonał Waldemara Sotnickiego w 29 min.) remis Piłkarskiej Reprezentacji Nowej Huty z liderem grupy zachodniej IV ligi był faktem. Jak ocenić ten rezultat? - Aż czy tylko remis to będziemy się zastanawiać w lidze - uspokaja trener Robert Kasperczyk - Bardzo powaznie potraktowany sparing, szybki mecz i wysoko postawiona przez Puszczę poprzeczka. Dziś było dużo biegania, bo utrudnione warunki treningowe powodują głód piłki. Wszystkich zainteresowanych powrotem Krzysztofa Lipeckiego do zespołu po niesprawiedliwym zawieszeniu przez MZPN informujemy, że "Lipa" zagrał 67 minut, ale wciąż mimo chęci do gry widać duże zaległości treningowe.
Skład Hutnika: Sotnicki-Stanula,Pasionek,Pazdan,Kępa-Lipecki,Kaczor,Stolarz-Antas,Dutka,Madejski. Grali ponadto:Kącik,Błachacz,Gawlik,Kostera,Czajka,Piotrowicz,Jarosz,Orłowski.
W związku z przełożeniem pierwszej kolejki ligowej, drużyna Hutnika zagra jeszcze jeden mecz sparingowy w niedzielę(19.03), w Skotnikach o godz. 18:55 z Kolejarzem Stróże.

Autor: Redakcja www.hutnik-krakow.pl
Remis w Skotnikach w sparingu z Puszczą Niepołomice
W poniedziałkowym sparingu piłkarzy Hutnika z czwartoligową Puszczą Niepołomice padł remis 1:1. Bramkę dla Hutnika zdobył Piotr Madejski, a dla Niepołomiczan Rafał Kmak, wychowanek klubu z Suchych Stawów.

W meczu z Puszczą lekkiej kontuzji doznał Michał Stolarz. We wtorek ma być lekarska diagnoza co dalej. A następny sparing w czasie, w którym powinien się odbyć pierwszy mecz wiosennej rundy III ligi. Hutnicy także w Skotnikach w niedzielę o godz. 18.55 z Kolejarzem Stróże.
zrodlo: www.nowahuta.org.pl
huteusz, 20 styczeń 2007 21:54:27 0 Komentarzy ˇ 1188 Czytań


Komentarze


Brak komentarzy.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice