Dzisiaj jest: 30 Lipiec 20213,794,253 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Hutnik - Okocimski


ArchiwumOdwołany sparing
Dziś na godz.11:30 trenerzy Kasperczyk(HUTNIK) i Kordela(OKOCIMSKI) zaplanowali swoim podopiecznym sparing.
Niestety aura sprawiła piłkarzom, trenerom i kibicom przybyłym na stadion wielkiego psikusa. Na boisku rezerwowym pomimo wielkich starań zalegała dość gruba warstwa lodu.
Nie trzeba było się długo zastanawiać - sezon zliża się dużymi krokami i trenerzy nie chcieli dopuścić do zbędnych kontuzji. Kibice muszą więc poczekać jeszcze kilka dni aby obejrzeć grę swojej drużyny po powrocie ze słonecznej Grecji.

Następny sparing Hutnik zaplanował na środę a przeciwnikiem będzie Dalin Myślenice. Prawdopodobnie miejscem spotkania będzie sztuczna nawierzchnia w podkrakowskich Skotnikach. O dokładnym terminie oraz miejscu poinformujemy w serwisie.

Autor: Redakcja www.hutnik-krakow.pl

Hutnik - Okocimski. Sparing odwołany
Zima i lodowe warstwy śniegu na murawach hutniczych boisk psują plan przygotowań trenerowi Robertowi Kasperczykowi. Pierwszy sparingpartner z Brzeska po rozgrzewce zapakował się w autobus i odjechał do domu. Trener gości po namyśle i długiej rozmowie z Kasperczykiem zdecydował, że nie będzie narażać swoich piłkarzy na ewentualne kontuzje. Ciekawe czy boiska w Brzesku tętnią zielenią i nadają się do bezpiecznej gry?

Następny sparing hutników już we wtorek w Skotnikach. Podopieczni Kasperczyka zagrają w nim z Dalinem Myślenice.

zrodlo:www.nowahuta.org.pl
huteusz, 20 styczeń 2007 21:53:11 0 Komentarzy ˇ 1282 Czytań


Komentarze


Brak komentarzy.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice