Dzisiaj jest: 30 Listopad 20203,624,829 Unikalnych wizyt

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Hutnik - Ceramika 2:2

ArchiwumHutnik remisuje w pożegnalnym spaingu!
W ostatnim meczu sparingowym przed wyjazdem na obóz w Grecji Hutnik zremisował 2:2 (1:1) z trzecioligową (grupa 1) Ceramiką Paradyż. Wszystkie gole w tym spotkaniu padły po stałych fragmentach gry. Pierwsze trafienie dla Hutnika było efektem strzału głową Marcina Kostery (43 min.), po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Taki gol powoli staje się znakiem firmowym "Siwego". Drugie to rezultat przytomności umysłu Jacka Orłowskiego, który zamykając centrę z rzutu rożnego wpakował piłkę do bramki z bliska wślizgiem. W obu przypadkach asystował Michał Stolarz. Po przerwie uwidoczniła sie przewaga gości. Przyczyny takiego stanu wyjaśniał trener Robert Kasperczyk - Drużyna jest już myślami w Grecji. Po przerwie dałem szanse gry nastolatkom. Między innymi zadebiutował dziś Wojciech Dziadzio.

Skład Hutnika: Sotnicki (46. Kącik) - Błachacz (61. Dziadzio), Gawlik (46. Czajka), Kostera (46. Orłowski),Kępa - Piotrowicz (46. Niechciał), Pazdan, Stolarz - Wiącek (46. Dutka), Jarosz, Antas.

huteusz, 20 styczeń 2007 21:51:40 0 Komentarzy ˇ 1319 Czytań