Dzisiaj jest: 09 Kwiecień 20203,471,295 Unikalnych wizyt

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Hutnik - Podbeskidzie 3:3

Sparingowa strzelanina w Skotnikach
Dzi¶ Hutnik zremisował z drugoligowym Podbeskidziem Bielsko-Biała 3:3 (1:2). Mecz zacz±ł się z 20 minutowym opóĽnieniem, gdyż go¶cie ze względu na warunki drogowe jechali do Skotnik dłużej. Na boisku się jednak nie oci±gali... już po 8 minutach prowadzili 2:0. Przy pierwszym golu niemal "asystę" zanotował Piotr Błachacz, drugi raz piłka wyl±dowała w bramce Sotnickiego po rzucie rożnym. Jeszcze przed przerw± Hutnik trafił honorowo. Na rajd zdecydował sie Piotr Madejski, rywal go sfaulował, a gdy sam poszkodowany uderzał z "wolnego" jeden z piłkarzy stoj±cych w murze zatrzymał piłk± ręk±. Tradycyjnie już pewnie jedenastkę wykorzystał Marcin Pasionek (44 min.). Po przerwie pierwsi trafili biało-błękitno-niebiescy. ¦wietnie czuj±cy się na sztucznej trawie Daniel Jarosz ("nisko umieszczony punkt ciężko¶ci" - uzasadniał dobr± grę kadrowicza U-19 trener Kasperczyk) uwolnił się spod opieki rywali i posłał piłkę w kierunku bramki, a do siatki wpakował ja Dariusz Dutka (62 min.). Ramis, a po chwili Hutnik prowadził. Po błędzie bramkarza Podbeskidzia - wypi±stkował do¶rodkowan± piłkę pionowo w górę - skutecznie główkował Robert Stanula (67 min.). Zwycięstwo odebrała jednak krakowianon kontra go¶ci w końcowce tego interesuj±cego meczu.
- Dzisiejszy rywal to najlepiej technicznie grajaca drużyna spo¶ród naszych sparingpartnerów. Na przykład Darek Kołodziej! Strzelał dzi¶ wolne, ale my wiemy przecież gdzie on strzela. Jestem zadowolony z "przedobozowego" okresu przygotowawczego - zakończył szkoleniowiec Hutnika Robert Kasperczyk.

Skład Hutnika: Sotnicki - Stanula, Pasionek, Pazdan, Błachacz - Antas, Czajka, Wi±cek - Kępa, Jarosz, Madejski.
Ponadto grali: Jeziorek, Gawlik, Dutka, Stolarz, Niechciał.

Ostatnia okazja by przyjrzeć się grze Hutnika w meczu sparingowym już w najbliższ± sobotę - g.13, na Suchych Stawach Hutnik zagra z Ceramik± Paradyż.

Hutnik Kraków - Podbeskidzie 3:3

W podkrakowskich Skotnikach na boisku ze sztuczną nawierzchnią zespół Podbeskidzia zremisował z trzecioligowym Hutnikiem Kraków 3-3. Początek meczu był znakomity w wykonaniu piłkarzy Podbeskidzia, którzy po 10 minutach prowadzili 2-0. Już w 2 minucie na listę strzelców wpisał się Paweł Sobczak, a chwilę pó�niej wynik po strzale głową podwyższył Mariusz Masternak. Pod koniec tej czę�ci gry bramkę kontaktową zdobył Marcin Pasionek. W drugiej czę�ci gry to piłkarze Hutnika w krótkim odstępie czasu zdobyli dwa gole.

Najpierw z rzutu karnego do remisu doprowadził Dariusz Dutka, a pięć minut pó�niej krakowian na prowadzenie wyprowadził Robert Stanula. Ostatnią bramkę w tym meczu zdobył wprowadzony w drugiej połowie Bartłomiej Socha.

Dodajmy, że spotkanie przebiegało w trudnych warunkach atmosferycznych. - Przez cały mecz padał �nieg i wiał mocny wiatr - podsumował kierownik Podbeskidzia, Marek Móll.

W sobotę nasi zawodnicy udadzą się do Ostrawy, gdzie zmierzą się w grze kontrolnej z rezerwami tamtejszego Banika. Podczas tej wizyty omówione mają być szcegóły zgrupowania, które Podbeskidzie planuje w przyszłym tygodniu w okolicy Ostrawy.

Podbeskidzie:
Merda (46' Michałowski) - Gorszkow (46' Konieczny), Masternak, Imanowski, Branfiłow - Podstawek (46' Górkiewicz), Pater, Koman, Kołodziej - Bała (46' Socha), Sobczak (46' Chrapek).

Hutnik:
Sotnicki - Stanula, Pasionek, Pazdan, Błachacz - Antas, Czajka, Wiącek - Kępa, Jarosz, Madejski. Ponadto grali: Jeziorek, Gawlik, Dutka, Stolarz, Niechciał

Skotniki. Hutnik Podbeskidzie 3:3 w kolejnym sparingu

W kolejnym sparingu piłkarzy Hutnika z drugoligowym Podbeskidziem Bielsko-Biała padł remis 3:3. To kolejny silny rywal, z którym hutnicy uzyskali dobry rezultat. Bramki dla Hutnika zdobyli: Pasionek z karnego, Dutka i Stanula. W drużynie z Bielska zagrał dobre spotkanie były piłkarz z Suchych Stawów Dariusz Kołodziej. Jak relacjonował trener Robert Kasperczyk, �Koło� bombardował bramkę Sotnickiego z rzutów wolnych, ale nic z tego nie wyszło. Sotnicki nie dał się przechytrzyć, znają się przecież dobrze.

huteusz, 20 styczeń 2007 21:51:24 0 Komentarzy · 1185 Czytań