Dzisiaj jest: 01 Grudzień 20203,625,115 Unikalnych wizyt

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Hutnik - Bruk-Bet 3:0

ArchiwumW dzisiejszym meczu rozegranym na boisku treningowym na Suchych Stawach, Hutnik pokonał 3:0 (2:0) zespół tarnowskiej ligi okręgowej Bruk-Bet Nieciecza. - Mecz do jednej bramki - tak najkrócej podsumował sparing trener Kasperczyk i odwołał się do porazki 1:5 z Ruchem - Powinno być do przerwy 7:0. Dla nas to ważna forma psychicznej odbudowy.
Z kilku sytuacji (na nieskuteczność miał wpływ stan boiska, ale też np. rzut karny Michała Stolarza obronił bramkarz rywala) jakie "hutnicy" wypracowali sobie do przerwy (m.in.2x Miachał Wiącek, 2x Paweł Kepa) wykorzystał swoją szanse testowany pomocnik Paweł Piotrowicz (21 min), który po "firmowym" zagraniu Michała Stolarza (prostopadłym zagraniu) posłał piłke do siatki obok nogi bramkarza. Skuteczny pod bramką rywala był także Piotr Antas, który otrzymał piłke stojąc tyłem do bramki, oszukał obrońce i podwyższył wynik (33 min). Po przerwie w szeregi biało-błękitno-niebieskich wkradło się znużenie i mecz się wyrównał. Przyjezdni mieli wówczas jedną sytuacja, ale świetnie obronił grający cały mecz Andrzej Kącik. Bramkę zdobył jednak Hutnik - po kontrze, dograną wzdłuż bramki przez Michała Wiącka, piłkę pod porzeczkę wpakował Dariusz Dutka (78 min). Z powodu lekkich urazów oraz zmęczenia nie wystąpili m.in.: Marcin Pasionek, Tadeusz Kaczor, Robert Stanula.
Skład Hutnika: Kącik - Błachacz, Gawlik, Kostera, Orłowski - Piotrowicz, Czajka, Stolarz - Wiącek, Antas, Kępa. Po przerwie grali także: Madejski, Dutka.

Następny mecz sparingowy: środa, g. 14, sztuczne boisko w Skotnikach, rywalem będzie Garbarnia Kraków.

huteusz, 20 styczeń 2007 21:49:05 0 Komentarzy ˇ 1225 Czytań