Dzisiaj jest: 28 Marzec 20244,472,691 Unikalnych wizyt

Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Polonia Bytom - Hutnik Krakow 1:1

ArchiwumSparing:
Polonia Bytom - Hutnik Kraków 1-1

W rozegranym w Chorzowie na sztucznej nawierzchni (obiekt w sąsiedztwie Stadionu Narodowego) meczu sparingowym Hutnik Kraków zremisował z II-ligową Polonią Bytom 1:1 (0:1). Pierwsze 20 minut zdominowali drugoligowcy,a ich przewagę uwieńczył golem w 22 minucie Andrzej Rybski. Gdy do głosu doszedł Hutnik, dwukrotnie pojawił się szansa na bramkę wyrównującą (Madejski, Dutka). - Po przerwie i zmianach było więcej ambicji niż poukładanej gry - opisywał jak w padajacym śniegu radzili sobie piłkarze trener Robert Kasperczyk - Bramka dla nas padła w 72 minucie, po akcji Daniela Jarosza. Jego dośrodkowanie wzdłuż bramki zmierzające do Darka Dutki przeciął końcem buta zawodnik Polonii-Świder. Jestem zadowolony z tego meczu, próbowaliśmy trochę poklepać piłką, różnie z tym było, natomiast w grze obronnej fajnie.
Skład Hutnika: Sotnicki - Stanula, Pasionek, Pazdan, Kępa - Lipecki, Piotrowicz, Stolarz - Wiącek, Dutka, Madejski (po przerwie grali także: Kącik, Kostera, Gawlik, Czajka, Orłowski, Jarosz).

Polonia Bytom-Hutnik Kraków 1-1 (1-0) w pierwszym sparingu. Od remisu zaczęli swoje zimowe sparingi Hutnicy, którzy spotkali się dziś z Polonią Bytom na boisku o sztucznej nawierzchni, przy Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Spotkanie odbyło się na nowym obiekcie ze sztuczną nawierzchnią i oświetleniem, tuż przy Stadionie Narodowym. Podobne powstanie w tym roku na Suchych Stawach. Do przerwy prowadzili II-go ligowcy, Hutnik zdołał doprowadzić do wyrównania w 72 min. kiedy po akcji Jarosza z Dutką, piłkę do własnej bramki skierował piłkarz Polonii Świder. Najważniejsze jest jednak to, że trenerzy mogli zobaczyć aktualną formę hutników i ocenić każdego z graczy.

Hutnik: Sotnicki-Stanula, Pasionek, Pazdan, Kępa-Lipecki, Piotrowicz, Stolarz-Wiącek, Dutka, Madejski. Grali również: Kącik, Gawlik, Kostera, Czajka, Orłowski i Jarosz.

huteusz, 20 styczeń 2007 21:47:53 0 Komentarzy ˇ 1415 Czytań