Dzisiaj jest: 30 Lipiec 20213,794,295 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Podsumowanie rundy


ArchiwumPIŁKARSKIE PODSUMOWANIE RUNDY

Runda jesienna zaczęła się od spotkania z Tłokami Gorzyce, które Hutnicy przegrali w słabym stylku 3:1. Nasza drużyna spadła wtedy w dół tabeli. Następny mecz Hutnik rozegrał w Stalowej Woli z tamtejszą Stalą, który zakończył się remisowym wynikiem 1:1. Inauguracją rundy jesiennej na Suchych Stawach był mecz z Kmitą. Najpierw bramkę stracili Hutnicy, ale dzięki ich walce do końca mecz zakończył się zwycięstwem 2:1. Kolejny mecz (niestety znowu wyjazdowy) odbył się w Busku, gdzie miejscowy AKS (beniaminek III ligi) stoczył się bój o ligowe punkty, który wygrał Hutnik 1:0. Następny mecz był spotkaniem Hutnika z Hetmanem Zamość, który piłkarsko raczej nie jest interesujący . Hutnik wygrał 1:0. Następnym meczem był mecz wyjazdowy w Nowym Sączu z dobrze grającą na początku sezonu Sandecją. Hutnik niestety przegrał 4:2. Biało-błękitno-niebiescy w tym meczu przegrywali aż 4:0, a grać zaczęli dopiero pod koniec meczu ( co zresztą zdarzało się na kilku późniejszych meczach). Kolejny mecz był atrakcyjny i kibicowsko i piłkarsko – podejmujemy na własnym stadionie Stal Rzeszów. Hutnik mimo znacznie lepszej gry nie zdobywa bramki. Następny mecz odbył się w Lublinie na zamkniętym za zamieszki kibiców stadionie Motoru. Hutnik przegrał 4:3, grając w podobnym stylu jak na Sandecji. Ciekawostką wartą odnotowania jest zamieszanie związane z relacja SMSową – kibice Hutnika z forum myślą że Hutnik wygrywa, a Lublinianie że ich Motor przegrywa. Następnym, a zarazem najważniejszym meczem kolejki (i to nie tylko ze względu na kibiców) był mecz z Wisłą II. Hutnik grał lepiej, bramkę zdobył Madejski w 89 minucie. Bramka ta wywołała niesamowitą radość na trybunach i wyrwanie monitoringu dźwięku (dopiero co zainstalowanego) Warto odnotować zamontowanie super głośników.. Następny mecz, mimo euforii kibiców po derbach skończył się remisem. To Hutnik powinien wygrać to spotkanie – grał o wiele lepiej, a bramki zdobyte przez Wieliczan były łatwe do obronienia.
Następnym meczem na Suchych Stawach był pojedynek naszej drużyny z Kolejarzem Stróże. Mimo dużych nadziej Hutnik zremisował tylko grając o wiele lepiej- Hutnikom brakowało jednak trochę prędkości. Warto odnotować remont zegara podczas meczu, i otwarcie stoiska z gadżetami. Kolejarz na tym meczu praktycznie nie grał. Następny wyjazdowy mecz z Wierną, mimo dobrych chęci do przerwy kończył się stratą przez Hutnika aż 2 bramek! Wierna to przecież ostatni klub w tabeli! Ale na szczęście Hutnicy grając taką techniką jak na Sandecji czy Motorze wygrał 2:3 !. Następnym meczem Hutnika było spotkanie ze Stalą Sanok. Hutnicy najpierw stracili bramkę, lecz w drugiej połowie odrobili straty i wygrali 2:1. Warto zauważyć, że prawdopodobnie strata bramki zmobilizowała Hutników do takiej gry. Następnym meczem był „niby prosty” pojedynek z Pogonią Leżajsk. Niestety Leżajska drużyna bardzo dobrze się broni i Hutnik remisuje 0:0. Następny mecz był bardzo ważny. Hutnik walczył o miejsce w czołówce. Na meczu już działał nowy, wspaniały zegar. Niestety mimo bardzo dobrej gry Hutników, bardzo niekompetentny sędzia podyktował niesłuszny rzut karny i Hutnik przegrywał 1:0. Następna bramka padła już z akcji, ale też sędzia troszkę przy niej pomógł. Hutnik przegrywa już 2:0. Kibice po strzeleniu drugiej bramki wyłamują płot i toczą bitwę z policją. Bilet na ten mecz kosztował 1zł, ale naprawdę był warty o wiele więcej!
Podsumowując runda piłkarsko mimo że nierówna, naprawdę udana. Hutnikom niewiele brakuje do ścisłej czołówki (choć zajmują 7-dme miejsce) – tylko jednego punktu! Hutnicy w tym sezonie grali jakby passami. Klika porażek z rzędu, a potem zwycięstwa i remisy. Najbardziej szkoda przegranego meczu z Avią. Gdyby nie sędzia Hutnik mógł zająć trzecie miejsce!.Części kibiców takie miejsce wydawało się nierealne, z powodu dużej liczby remisów, lecz trzeba pamiętać o tym że remis nie jest porażką -Hutnik najwięcej spotkań właśnie remisował. Trzeba mieć nadzieję że Hutnik w przyszłej rundzie zagra jeszcze lepiej i awansuje do 2 ligi !
huteusz, 20 styczeń 2007 21:46:50 0 Komentarzy ˇ 1262 Czytań


Komentarze


Brak komentarzy.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice