Dzisiaj jest: 09 Kwiecień 20203,471,838 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Puchar Polski dla nikogo


KibicePuchar Polski - odskocznia od ligowej rzeczywistości, szansa dla małych klubów na zagranie z potentatami i gwarantowane emocje na boisku, bo przecież mecz nie może zakończyć się remisem. To tylko utopia. W praktyce PP, zwłaszcza na szczeblu okręgowym, to błazenada.

Co roku rozgrywkom pucharowym muszą towarzyszyć jakieś komplikacje. Walkowery i wielokrotnie przekładanie meczów to standard. W zeszłym roku zwycięzca PP na szczeblu małopolskim nie mógł zagrać meczu z Zawiszą Bydgoszcz bo... MZPN nie wyrobił się z rozegraniem rozgrywek do lipca. W tym roku zima była łaskawsza, ale nie obejdzie się bez cyrku. Otóż oba mecze półfinałowe odbędą się... bez udziału publiczności. Garbarni bo gra na... boisku wielofunkcyjnym, a Kmity z Hutnikiem bo tak sobie wymyśliła policja. Nie ważne, że chciał nas na swoim stadionie widzieć prezes Kmity Jerzy Kowalik, choćby nawet otwierając tylko sektor dla gości. Nie da się, bo jest remont. Nie istotne, że na ostatnim meczu w Proszowicach był spokój, co o dziwo zauważyły gazety i portale. Stadion ma być zamknięty bo przyjeżdża Hutnik, i już. 

Dla kogo jest więc ten puchar? Bo dla piłkarzy i dla kibiców na pewno nie. Dla policji? Dla działaczy?


GDF, 02 kwiecień 2014 10:39:45 0 Komentarzy ˇ 1191 Czytań


Komentarze


Brak komentarzy.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice