Dzisiaj jest: 09 Kwiecień 20203,471,789 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
DERBY na Reymonta!


KibiceMecz XII kolejki III ligi małopolsko-świętokrzyskiej Wisła II Kraków - Hutnik Nowa Huta odbędzie się ostatecznie 12 października br. o godz. 12:00 na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana.

Przypomnijmy, że początkowo gospodarze planowali przesunięcie tego spotkania na inny dzień, ale ostatecznie derbowe spotkanie odbędzie się w sobotę, 12 października br. o godz. 12:00 a nie jak wcześniej planowano o 15:00.
Wisła Kraków przygotowała dla fanow Hutnika 1 tys. biletów w cenie 10 PLN. Dla kibiców Hutnika zostanie udostępniony sektor G5.

Warunkiem uczestniczenia w meczu jest:
1) Zapisanie się na listę wyjazdową (poprzez podanie imienia, nazwiska oraz numeru PESEL).
2) Wykupienie pakietu wyjazdowego, zawierającego bilet - w cenie 20 PLN. Same bilety nie będą sprzedawane.

Zapisów można dokonywać już od dziś, wysyłając mail na adres: wyjazdyhks@o2.pl. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie hasła "derby". W treści wiadomości prosimy o podanie nazwiska, imienia, oraz  numeru PESEL. Wiadomości zawierające niepełne informacje lub błędne nie będą brane pod uwagę. Zapisy będą także przyjmowane podczas spotkania z Wisłą Sandomierz.

Po otrzymaniu biletów z Wisły Kraków - najprawdopodobniej po 1 października br. - będzie można wykupić pakiety wyjazdowe w cenie 20 PLN. Godziny i miejsca sprzedaży zostaną podane w terminie późniejszym.

W dniu meczu nie będzie możliwości dokonania zapisu ani kupna biletów, ponieważ lista oraz niewykorzystane bilety muszą zostać zwrócone do Wisły Kraków w piątek 11 października br.

Nie ma możliwości zakupu wyłącznie biletu na mecz.

Informacje dotyczące ewentualnego wspólnego wyjazdu oraz inne informacje organizacyjne będą umieszczane stopniowo na stronie internetowej www.nh2010.pl.
Przypominamy, że podczas meczu Wisła II Kraków - Hutnik Nowa Huta będą obowiązywać przepisy ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Uczestnicy imprezy zobowiązani są także do respektowania regulaminu stadionu. Stadion Wisły jest monitorowany, a wszystkie imprezy sportowe na tym obiekcie są rejestrowane za pomocą urządzeń utrwalających obraz i dźwięk.
Serdecznie zapraszamy na spotkanie derbowe!

nh2010.pl
GDF, 25 wrzesień 2013 11:29:15 1 Komentarzy ˇ 1305 Czytań


Komentarze


kaju dnia 25 wrzesień 2013 12:40:51

Bardzo, ale to BAAAARDZO pasowałoby wykorzystać ten limit tysiąca
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice