Dzisiaj jest: 09 Kwiecień 20203,471,762 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Mecz z Unią: WAŻNE INFORMACJE


KibiceMecz z Unia napotyka na kolejne problemy. M.in. wypłynął oficjalny protest i żądanie uniemożliwienia rozegrania tego meczu. Wydaje sie, że udało się argumenty przeciwników odeprzeć, ale na potwierdzenie czekamy do piątku.

Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli, to w niedzielę rozpocznie się przedsprzedaż biletów na mecz z Unią dla kibiców Hutnika.

Ze względu na olbrzymie koszty, a także wymogi organizacyjne apelujemy do wszystkich kibiców Hutnika o nabywanie biletów w przedsprzedaży.
Pozwoli to zaoszczędzić nam wszystkim czasu, pieniędzy i nerwów. Mecz będzie mogło obejrzeć maksymalnie 2 tys. osób.

Jak już wszyscy wiedzą mecz będzie imprezą masową i został zakwalifikowany jako mecz piłkarski podwyższonego ryzyka. Oznacza to w szczególności: obostrzoną kontrolę przy wchodzeniu, prawo Policji do zakończenia spotkania w każdej sytuacji naruszania przepisów a także konieczność identyfikacji wszystkich kibiców na stadionie.

Dziś skupimy się na zakupie biletu i wejściu na stadion.

1) Żeby zakupić bilet konieczne jest okazanie przy sprzedaży dokumentu tożsamości ze zdjęciem, danymi personalnymi oraz numerem PESEL.
2) Można zakupić bilety dla innych osób, ale konieczne jest posiadanie ich dokumentów tożsamości.
3) Dane każdej osoby (imię, nazwisko oraz PESEL) zostaną wpisane na listę, a PESEL także na numer biletu).
4) Przy wejściu na stadion każda osoba musi okazać bilet oraz swój dokument tożsamości z PESELem widniejącym na bilecie.
5) Każda osoba zostanie poddana przeszukaniu, ochrona ma obowiązek podjęcia decyzji o niewpuszczeniu m.in. osób pod wpływem alkoholu, zakazane jest również wnoszenie na stadion przedmiotów niebezpiecznych, alkoholu, itd.
Za to wszystko grozi odpowiedzialność karna.

Sami wiecie, ile zajmie spisanie osób, więc prosimy o wcześniejszy zakup biletu. Kasy będą co prawda otwarte 2 godz. przed meczem, ale wejście będzie dłużej trwało, więc ważne jest by jak najwięcej osób mogło kierować się od razu do bram wejściowych, a nie stać w kasach biletowych.

Dzieci do lat 12 wchodzą na mecz za darmo (na bilet pełnoletniego opiekuna). Dzieci w wieku do 13 l. mogą wejść na mecz wyłącznie pod opieką pełnoletniego opiekuna.

Ceny biletów:
Bilet normalny: 10 PLN - dorośli
Bilet ulgowy: 5 PLN - kobiety, młodzież w wieku 13-16 lat
Bezpłatnie: dzieci do l. 12.

UWAGA! W dniu meczu wszystkie bilety będą droższe o 5 PLN. Oznacza to, że bilet normalny będzie kosztował 15 PLN, a bilet ulgowy 10 PLN.

Przedsprzedaż biletów:
Z uwagi na konieczność dokładnego spisania danych przedsprzedaż biletów na mecz będzie prowadzona wyłącznie na stadionie Hutnika w dwa dni:

1 września 2013 r. - podczas i po meczu z KSZO 1929 Ostrowiec Św.
4 września 2013 r. - podczas i po meczu z Sołą Oświęcim

W dniu meczu zostaną podane miejsca sprzedaży na stadionie.
Przypominamy, że do zakupu biletu konieczne jest okazanie dokumentu tożsamości. Możliwe jest również zakupienie biletów dla innych osób pod warunkiem posiadania ich dokumentów.

Prosimy o nagłośnienie wśród naszych kibiców tych informacji. Kupując wcześniej bilety oszczędzacie i macie pewność, że wejdziecie na stadion.
_________________
GDF, 27 sierpień 2013 16:55:46 6 Komentarzy ˇ 1740 Czytań


Komentarze


jurekNH dnia 28 sierpień 2013 06:35:16

Mam pytanie. Czy w związku z tym, że mam zakupiony karnet, bez podanych personaliów, będą problemy przy wchodzeniu na stadion ?
huteusz dnia 28 sierpień 2013 14:34:25

Zapewne trzeba będzie jakoś dopisać dane.
Dowiem się więcej, to napiszę.
jurekNH dnia 28 sierpień 2013 23:28:06

Będę wdzięczny! smiley Swoją drogą, ciekawe ile karnetów się sprzedało. Ostatnio nie było z tym najlepiej smiley
HutnikSTLW dnia 29 sierpień 2013 02:22:27

Już nie mogę się doczekać zaśpiewać wISŁA to stara ... smiley
GDF dnia 29 sierpień 2013 23:18:46

"Wszystkie karnety zachowują ważność na mecz z Unią Tarnów. Osoby, które zakupiły karnety w wolnej sprzedaży proszone sąo kontakt z klubem (na stoiskach sprzedających wejściówki na mecz z Unią) celem uzupełnienia danych."
jurekNH dnia 30 sierpień 2013 11:55:24

O.K. Dzięki !
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice