Dzisiaj jest: 11 Czerwiec 20234,284,607 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Dwa karne, trzy bramki, zero punktów.


MeczHutnik Nowa Huta - LKS Mogilany 1:2 (0:0)

Galeria: kliknij tutaj

 Szlagier kolejki, czyli mecz Hutnika z LKS-em Mogilany na Suche Stawy przyciągnął blisko 600 fanów piłkarskiej reprezentacji Nowej Huty. Fani na płocie powiesili flagi takie jak: Hutnik(czarna), ACAB, Na Zawsze Hutnik, oraz Nowa Huta. Przez całość spotkania był prowadzony raczej średni doping, głównie ze względu na ilość zaangażowanych w niego kibiców. Pod koniec drugiej połowy do śpiewu włączał się cały stadion, na co wpływ również miały emocje na boisku.
 Sam przebieg meczu był dosyć ciekawy. Już w piątej minucie spotkania Hutnikom podyktowany został rzut karny, jednak nie został on wykorzystany. Biało-Błękitno-Niebiescy walecznie atakowali bramkę rywala, jednak drużyna z Mogilan również grała dosyć dobrze, wskutek czego akcje zazwyczaj były przerywane. Groźnie robiło się również kilka razy pod bramką nowohucian, w pierwszej połowie nie padły jednak żadne bramki.
 W drugiej połowie spotkania, sytuacja na boisku nie ulegała zmianie, jednak po dobrej indywidualnej akcji na prowadzenie wyszła drużyna gości. Niestety, w grze Hutników widać było nieco brak pomysłu, i skutecznej taktyki, piłka niejednokrotnie niepotrzebnie była podawana do tyłu, nie można na szczęście odmówić zawodnikom zaangażowania. Hutnikom udało się wyrównać po stałym elemencie gry, jednak na nic się to zdało. W bardzo nerwowej i emocjonującej końcówce, już w doliczonym czasie gry, sędzia podyktował karnego dla Mogilan, który został wykorzystany bez problemu.
huteusz, 24 wrzesień 2011 19:23:05 0 Komentarzy ˇ 1605 Czytań


Komentarze


Brak komentarzy.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice