Dzisiaj jest: 18 Lipiec 20244,624,700 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zwycięstwo w weselnym klimacie


MeczHutnik Nowa Huta - Spójnia Osiek-Zimnodół 2:1 (2:0)
Bramki: 3' Jurkowski, 36' Zdziński - 58' Kasprzyk

Galeria: kliknij tutaj.

 Kolejny mecz ligowy został rozegrany przez Hutników w sobotnie popołudnie. Na Suche Stawy przyszło około 600 fanów piłkarskiej reprezentacji Nowej Huty. Na płocie zostały powieszone flagi Suche Stawy, Nowa Huta, oraz Na Zawsze Hutnik. W pierwszej połowie spotkania prowadzony był raczej przeciętny doping, głównie ze względu na ilość kibiców zainteresowanych śpiewaniem. Przez całość meczu dopingowi asystował jeden z dwóch bębnów (jeden z nich był wcześniej uszkodzony, natomiast dokupiony został nowy, drugi). Ponadto, wyjątkowo prowadzący doping nie byli dzisiaj obecni, wskutek czego zastąpili ich młodsi kibice, co wyszło całkiem w porządku. W drugiej połowie spotkania na sektorze pojawiła się para młoda (której to gratulujemy, i życzymy powodzenia na nowej drodze życia!), oraz powrócili prowadzący doping. Przyczyniło się to do stworzenia niezapomnianej, rodzinnej atmosfery na Suchych Stawach oraz do wspaniałego dopingu. Z pewnością to wydarzenie zapadnie wielu fanom w pamięci na lata.
 Sam mecz był również dosyć ciekawy. Hutnicy zaczęli atakować od pierwszych minut, czego skutkiem była bramka zdobyta już w trzeciej minucie spotkania. Później Hutnicy starali się podwyższyć prowadzenie. Grali raczej pewnie, stwarzali groźne sytuację. Kolejną z nich wykorzystał w 36 minucie Zdziński. W drugiej połowie spotkania jednak dało się we znaki zmęczenie, widać było że Hutnicy grali już nieco słabiej. Nie trzeba było długo czekać, i w 58 minucie bramkę dla rywali zdobył Kasprzyk. Gra zaczęła robić się nerwowa, goście mieli nadzieje chociażby na remis, jednak szczęśliwie Biało-Błękitno-Niebieskim udało się utrzymać wynik, i stworzyc kilka groźnych sytuacji. Niestety, jak zwykle brakowało dokładności. Dodatkowo, niejednokrotnie wątpliwości budziły decyzje arbitra tego spotkania. Na szczęście, mecz zakończył się korzystnie dla Hutników, i mogą oni dopisać kolejne 3 punkty w tabeli.
huteusz, 03 wrzesień 2011 21:18:10 1 Komentarzy ˇ 2259 Czytań


Komentarze


tomek81 dnia 04 wrzesień 2011 09:21:06

Bęben nie został zakupiony tylko ja wam go dałem bo poco ma lezeć w piwnicy lepiej niech wybija HUTNICZĄ NUTE
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice