Dzisiaj jest: 10 Czerwiec 20234,284,059 Unikalnych wizyt









Archiwum www.hutnik.krakow.pl:





Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Hutnik pokonuje Alwernie


MeczHutnik Nowa Huta - MZKS Alwernia 3:2 (1:1)
Bramki: Lipowiecki 25', Cichy 73',Wrona 85' - Jasieczko 25', Lichota 48.

Galeria: kliknij tutaj

W niedzielne popołudnie Hutnicy rozegrali kolejny mecz ligowy. Tym razem rywalem była drużyna MZKS Alwernia. Na stadion przybyło dosyć mało, bo nieco ponad 400 kibiców. Na płocie powieszony został transparent dotyczący ostatnich decyzji rządu: "Kibic to obywatel, ma swoje prawa - doping, wyjazdy, dobra zabawa.". W trakcie meczu też kilkukrotnie zaśpiewane zostało "Piłka Nożna dla Kibiców". Doping stał na średnim poziomie, głównie ze względu na małą frekwencję, we znaki dała się również chwilowa nieobecność bębniarza. Mimo to, dosyć dobrze wprowadzone zostały nowe przyśpiewki, które mamy nadzieję będą gościć często na Suchych Stawach.
Na boisku było wyjątkowo ciekawie. Szala zwycięstwa kilkukrotnie przechylała się na korzyść grających dziś zespołów. Hutnicy zaprezentowali się bardzo dobrze, jednak jako pierwsi stracili bramkę (w 25 minucie, strzelał Jasieczko). Nie trzeba było jednak wiele czekać, a Biało-Błękitno-Niebiescy wyrównali. Nowohucianie grali dobrze, jednak zdecydowanie brakowało im skuteczności. O dziwo dobrze zaprezentowali się też przyjezdni, mimo iż zajmują ostatnie miejsce tabeli. Duży wpływ na grę miały silne opady, przez co boisko było śliskie a piłka była trudna do opanowania.
W drugiej połowie, szala zwycięstwa znów zaczęła przeważać na drużynę Alwerni, kiedy to po rzucie karnym Lichota wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Gdy wydawało się że już nie ma nadziei na poprawę sytuacji piłkarskiej reprezentacji Nowej Huty, Cichy zdobył bramkę wyrównującą, a dwanaście minut później, Wrona wyprowadził Hutników na prowadzenie. Bardzo w oczy rzucała się nieskuteczność, nie wykorzystano wielu sytuacji sam na sam. Alwernia cały czas broniła się na swojej połowie, zaś bramki zdobywała ze stałych fragmentów gry.




LucassNH, 15 maj 2011 20:05:59 0 Komentarzy ˇ 1835 Czytań


Komentarze


Brak komentarzy.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice