Dzisiaj jest: 02 Czerwiec 20234,279,923 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Spotkanie KS Olkusz – Hutnik na żywo w MałopolskaTV!


MeczJak już wcześniej informowaliśmy na łamach naszego serwisu, szlagierowo zapowiadające się spotkanie KSu Olkusz z Hutnikiem Nowa Huta zostanie rozegrane przy pustych trybunach. Początek meczu planowany jest na godzinę 15:00 w sobotę. Władze klubu wolą zamknąć stadion dla kibiców, gdyż nie stać ich na odpowiednie zabezpieczenie „meczu podwyższonego ryzyka”. Takie są uroki IV ligi i tylko jak najszybszy awans pozwoli nam zapomnieć o zamykaniu przed nami stadionów. Częściowo można zrozumieć taką decyzję biednych klubów ale mimo wszystko hasło „piłka nożna dla kibiców” powinno być najważniejsze w każdej lidze!

Ciężko ustalić faworyta tego spotkania. Zdaniem bukmacherów szanse na zwycięstwo są bardzo wyrównane. Atut własnego boiska posiadają Olkuszanie, jednak trzeba się zastanowić czy to na pewno atut. Wydaje się że nie, gdyż podopieczni Romana Madeja wygrali u siebie tylko jedno spotkanie, dwa zremisowali i aż trzykrotnie schodzili z boiska pokonani. Dużo lepiej prezentują się oni podczas spotkań wyjazdowych. Na korzyść Hutnika przemawia także kryzys gospodarzy, którzy w ostatnich 5 spotkaniach zdobyli zaledwie dwa punkty. 


Hutnicy przetrwali fale kontuzji i w tym momencie dysponują szerokim składem. Nikt też nie pauzuje za karki, jednak zagrożeni absencją w kolejnym meczu są Nosek, Szewczyk, Białkowski oraz grający trener Przytuła który ma na swoim koncie aż 6 kartek i kolejna będzie oznaczała po raz kolejny konieczność pauzowania.  

Transmisje na żywo z Olkusza przeprowadzi internetowa telewizja MałopolskaTV.
Początek relacji o 14:50. Aby włącz transmisje należy kliknąć TUTAJ. Organizatorzy z racji słabego zasięgu internetu bezprzewodowego w Olkuszu proszą o wyrozumiałość. Na pewno zrobią wszystko co w ich mocy aby jakość relacji była jak najlepsza. Zapraszamy zatem wszystkich na transmisje na żywo.
rakuNH, 14 październik 2010 20:14:48 0 Komentarzy ˇ 1774 Czytań


Komentarze


Brak komentarzy.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice