Dzisiaj jest: 09 Grudzień 20234,416,534 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
W niedzielę starcie z Lotnikiem i bitwa osiedli!


MeczJuż 3 października (niedziela) o godzinie 11:00 piłkarska reprezentacja Nowej Huty rozpocznie kolejne ligowe spotkanie. Tym razem przeciwnikiem biało-błekitno-niebieskich będzie drużyna Lotnika Kryspinów. Zespół naszych najbliższych rywali zajmuje aktualnie 6 miejsce w tabeli, jednak na wyjazdach nie poczyna sobie tak dobrze jak w meczach u siebie. Piłkarze z Kryspinowa wygrali jeden wyjazdowy mecz, dwa ostatnie wyjazdy zremisowali i dwukrotnie schodzili z boiska rywala pokonani. Szczególnie dokładnie nasi obrońcy będą musieli pilnować Nigeryjczyka Keshi, który strzelił już 9 bramek i jest liderem strzelców IV ligi małopolskiej.

Liczymy na to że komplet punktów zostanie w Nowej Hucie i zawodnicy na dobre odbiją się od strefy spadkowej. Aktualnie wszyscy obrońcy i napastnicy są w pełni sił stąd nie powinno być problemów kadrowych na tych pozycjach. W linii pomocy mamy w dalszym ciągu braki ze względu na trwające leczenie kontuzjowanych zawodników. Nikt w niedzielnym meczu nie będzie pauzował za kartki także trener będzie miał do dyspozycji szeroką kadrę. Zagrożeni absencją w kolejnych spotkaniach są Nosek i Szewczyk którzy aktualnie mają na koncie po 3 żółte kartki i każda następna będzie oznaczać w konsekwencji konieczność pauzowania przez jedno spotkanie. 


Transmisję z meczu prawdopodobnie przeprowadzi MałopolskaTV, jednak zachęcamy wszystkich do oglądania tego spotkania na stadionie. Na meczu odbędzie się bowiem wielka bitwa nowohuckich osiedli. Przy bramach stadionu komisja na specjalnych formularzach będzie odnotowywać miejsce zamieszkania i rocznik. Dla najstarszych i najmłodszych kibiców przewidziane są nagrody rzeczowe w postaci pamiątek w barwach naszego klubu a zwycięskie osiedle prawdopodobnie rozegra mecz z pierwszą drużyną Hutnika. 

Zachęcamy też do zakupu programu meczowego który jak zawsze będzie dostępny w kasach i przed trybuną w cenie 3 zł. Bilet jak zawsze będzie kosztował 7 zł a dzieci do lat 12 i kobiety wchodzą na stadion bezpłatnie. 

Zapraszamy na Suche Stawy!
rakuNH, 01 październik 2010 16:18:13 0 Komentarzy ˇ 1517 Czytań


Komentarze


Brak komentarzy.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice