Dzisiaj jest: 22 Maj 20244,513,067 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Udana inauguracja


MeczHutnik Kraków - Naprzód Jędrzejów 5:1 (2:0)
Bramki: Czajka, Dziadzio ,Świątekx2,Jagła - Samburski.
Widzów: 500

Zdjęcia: Tutaj

Więcej informacji i szerszy opis w godzinach późniejszych!

W piękne, sierpniowe sobotnie popołudnie na Suchych Stawach rozegrała się inauguracja sezonu 2009/2010. Hutnik podejmował na Suchych Stawach drużynę Naprzodu Jędrzejów. Na stadion przybyło około 500 fanów Hutnika. Z Jędrzejowa poza piłkarzami nie gościliśmy prawdopodobnie nikogo. Przy wejściu na stadion można było zakupić program meczowy. Na stadionie widoczne były lekkie zmiany (montaż białych krzesełek, elementy dachu poukładane przed sektorem F i G). Nastąpiła również zmiana na pozycji spikera - miejsce Władysława Huka, przejął Piotr Danek, który we wzorowy sposób prowadził zawody.
Na boisku, w odróżnieniu do trybun było dosyć ciekawie. Już od pierwszych minut oglądaliśmy mocne ataki Hutniczej jedenastki, w której występowała duża ilość wychowanków. W pierwszej połowie obejrzeliśmy dwie bramki Hutników.
Druga połowa, zagrana przez nowohucian o wiele spokojniej, przyniosła Hutnikowi jeszcze lepszy wynik. Dopiero przy wyniku 3:0, dać o sobie dali Jędrzejowianie, zdobywając bramkę. Strzelcem okazał się Samburski. Hutnicy do końca spotkania zdołali podwyższyć jednak prowadzenie, kończąc mecz wynikiem 5:1. Ostatnia bramka została zdobyta już w doliczonym czasie gry, i jednocześnie zakończyła spotkanie.
Hutnik po pierwszym spotkaniu objął prowadzenie w tabeli. Oby sezon zakończył na tym samym miejscu.

Skrót tego spotkania mogą państwo zobaczyć na:http://krak.tv/kategoria-9,film-621.html
LucassNH, 08 sierpień 2009 17:14:14 0 Komentarzy ˇ 1436 Czytań


Komentarze


Brak komentarzy.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice